Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Влад Єфімов

Catalyst Apps

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії зараз працюєте?

Вже досить довгий час я працюю в ігровій індустрії, зараз я 2D-аніматор в компанії Catalyst Apps, перед тим працював теж 2D-аніматором в JoyRocks. Також, у вільний час займаюсь дизайном.

 

Якими проектами Ви пишаєтесь?

Серед моїх досягнень 2 місце серед 43 українських команд в Global Game Jam 2020, ось відео нашого проекту: https://youtu.be/rmttXwf4krE (https://youtu.be/rmttXwf4krE), а також розробка візуального стилю для IT-школи для дітей Kid'IT.  

 

Яку роль у Вашому житті зіграла Академія ШАГ?

Коли я починав навчання ще не було так багато ІТ курсів. Тому, саме Академія ШАГ дала мені базу та знання, щоб почати нову професію, якою я залюбки займаюсь до сьогоднішнього дня.

 

Ваша порада студентам?

Якщо вам щось дійсно подобається і ви хочете цим займатися професійно, вам варто більше часу присвячувати власному захопленню. Викладачі навчать усьому необхідному, але без самостійної роботи над своїми навиками, результат буде менш ефективний.

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація