Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мала Комп'ютерна Академія - це місце, де студенти опановують технології, якими весь світ буде користуватися в майбутньому.

Програма розвиває універсальні навички, корисні для кожного

Діти створюють власні проекти в команді та індивідуально. Спільна робота розвиває вміння співпрацювати, планувати та досягати цілей. Ким би не стала ваша дитина та чим би вона не займалася в майбутньому - знання та навички, отримані нею в Малій Комп'ютерній Академії, будуть корисними.

Цінності

Актуальність
професіоналізм, турбота

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна
програма

Ваша дитина набуває необхідні актуальні знання та вміння, які в майбутньому зроблять її чемпіоном.

Команда професіоналів

Наші фахівці надихнуть, прищеплять інтерес до навчання, до створення власних проектів, навчать працювати самостійно та в команді.

Дружня
атмосфера

Ми вважаємо, що сучасна освіта - це тандем викладача та студента. Всі учасники навчального процесу працюють на рівних, в комфортних лабораторіях та аудиторіях з передовим обладнанням.

Для кого

Для кого розроблена
програма

Для дітей
9-12 років
Комп'ютер - не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження та розвитку. Дитина знайомиться з комп'ютерними технологіями, інтернетом, безпекою в мережі, створює власні ігри та роботів LEGO.
Для школярів
13-14 років
Дитина з нуля створює технічні проекти та розробляє професійні ігри, програми, веб-сайти та приймає унікальні технічні рішення, використовуючи набуті знання.
Навчання

Як проходить процес навчання

Максимум практичних занять
Процес навчання в Малій Комп'ютерній Академії побудований на прикладному застосуванні всіх отриманих знань. Кожен теоретичний блок закріплюється численними практичними завданнями. У нас немає лекцій, конспектів, зубріння та домінування викладача над студентом. Через гейміфікацію дитина не тільки вчиться та створює проекти, а й заробляє власну «академічну» валюту. Батьки в будь-який час можуть заглянути в електронну систему, щоб побачити розклад та успіхи своєї дитини.
Тест-драйв професій в IT-індустрії
За час навчання в Академії дитина зможе визначитися з тим, чи подобається їй та чи інша область ІТ-індустрії настільки, щоб в подальшому більш глибоко та детально вивчати її.
Програма

Програма навчання

Наша програма навчання розроблена за авторською методикою, яка отримала визнання провідних міжнародних організацій

Для дітей 9-12 років:

 • Створення сайтів на WIX з Canva, HTML та CSS
 • Робототехніка LEGO. Створення гаджетів на Arduino
 • 3D-моделювання та проектування віртуальних світів
 • Створення 2D і 3D ігор. Ігри на Unity
 • Ігровий дизайн. 2D/3D-анімація та мультиплікація
 • Програмування ігор в Kodu, Construct3. Програмування на Python
 • Проектування мобільних ігрових додатків доповненої реальності
 • Створення відеоконтенту та просування Youtube-каналу
 • Програмування мікроконтролера на Micro:bit
 • Фотолабораторія: зйомка, обробка, стилі
 • Відеолабораторія: сценарії, відеомонтаж
 • Штучний інтелект та великі дані
 • Розробка власного стартапу
Завантажити детальну програму

Для дітей 13-14 років:

 • 3D-моделювання та 3D-друк
 • Робототехніка LEGO. Створення гаджетів на Arduino
 • Ігровий дизайн. 3D-анімація
 • Програмування на Python
 • Веб-дизайн з HTML & CSS. Створення блогу
 • Програмування ігор на Construct3
 • Проектування мобільних ігрових додатків
 • Фотолабораторія: зйомка, обробка, стилі
 • Створення сайтів на Wordpress
 • Діджитал-арт: від інфографіки до брендбуку
 • Розробка ігор на Unity
 • Розробка власного стартапу
Завантажити детальну програму
Діти зможуть

Після закінчення навчання, діти зможуть:

 • Визначитися з вибором напрямку в ІТ і зрозуміти чи хочуть вони розвиватися в цій сфері
 • Розробляти інтернет-сайти, проводити фото- та відеозйомку, моделювати та програмувати
 • Використовувати комп'ютер як інструмент інтелектуального розвитку та творчого самовираження
 • Створювати комп'ютерні ігри з використанням передового програмного забезпечення
 • Створювати WEB-проекти: починаючи з дизайну та закінчуючи запуском повноцінного сайту
 • Розбиратися в сучасних тенденціях робототехніки та проектувати гаджети для Розумного Дому
 • Створювати анімацію та мультфільми, 3D-об'єкти, готувати їх для запуску в друк на сучасних 3D-принтерах
 • Працювати з віртуальною реальністю та створювати віртуальні світи
 • Взаємодіяти в команді, бути кмітливими, швидко приймати рішення, знаходити нестандартні рішення

Партнери

Партнери Академії

Форми навчання

Форми навчання

Навчання у будні

від 1468 грн/місяць

Навчання у будні дозволяє рівномірно розподілити навчальний процес на тиждень та частіше зустрічатися з улюбленими викладачами. 

СТАРТ НОВОГО ПОТОКУ - 15 БЕРЕЗНЯ.

 

українська

9-11 років - 5 років навчання; 12-14 років - 3 роки навчання

9-14 років

2 рази в тиждень

Навчання у вихідні

від 1634 грн/місяць

Навчання у вихідні для дитини пролітає непомітно та звільняє 3 години часу у графіку батьків у суботу або неділю. 

СТАРТ НОВОГО ПОТОКУ - 13 БЕРЕЗНЯ.

 

 

українська

9-11 років - 5 років навчання; 12-14 років - 3 роки навчання

9-14 років

1 раз в тиждень в суботу або неділю

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Марина Лустюк-Четчікова

Завідувач кафедри Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Досвід роботи в академії – понад 12 років. Читає курси: IT-Start, Лабораторія ігор Kodu, Робототехніка Lego Mindstorms, Розробка мобільних додатків та ін. Педагогічне кредо: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!" 

Олена Лісовська

Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Основні напрямки – 2D-графіка, 3D-моделювання, Animate та ін. Досвід викладання – понад 5 років. На своїх заняттях не лише навчає, а й мотивує, надихає та додає впевненості своїм учням. 

Надія Калежнюк

Викладач Малої Комп'ютерної Академії – понад 5 років. Сфера інтересів – графічний дизайн та фотографія. Викладає курс: IT-Start, MS Office, Photoshop, GameArt, GemeDev Junior (Constract2), Illustrator, Advertision Design. Завдяки практичному досвіду в дизайні (3 роки – керівником дизайнерського відділу), студенти отримують найцінніші практичні навики, що викладаються з індивідуальним підходом та в адаптованому віковому й інтелектуальному вигляді. Як наслідок – студенти виконують роботи гідні професіоналів.

Кеплін Діана

Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ і напряму «Комп'ютерна графіка і дизайн». Закінчила «Wyższa Szkoła Menedżerska» у Варшаві. Досвід роботи викладачем — понад 3 роки. Основні напрямки: 2-Д графіка, айдентика і брендинг, UI/UX дизайн. У Малій Комп'ютерній Академії викладає 3Д-моделювання, HTML/CSS, Construct3, CMS Wordpress, Game Design, MIT App Inventor та інші. Головна мета роботи — реалізація творчого потенціалу студентів, уміння використовувати набуті знання на практиці.

Прокопчук Анна

Має освіту організатора КДД та вищу освіту викладача мистецтв, а також закінчила курси в Академії ШАГ. Працювала дизайнером в рекламному агенстві та займалась фрілансом. Завжди бере на себе ініціативу і завжди відповідально ставиться до будь-якого завдання. Не боїться чогось нового і намагається жити з позитивом.  

 

Кеплін Яна

Викладач Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Брала участь в українсько-польських навчальних та благодійних проєктах. Закінчила ­«Wyższa Szkoła Menedżerska» у Варшаві. Досвід викладання — 6 років, у Шазі — понад 3 роки. Спеціаліст у сфері 2-Д графіки та дизайну. Викладає Digital Art, CMS Wordpress, Game Design, 3Д-моделювання, Construct3, MIT App Inventor та інші. Головна мета роботи — розкрити потенціал кожного студента, навчити дітей не здаватися у складних ситуаціях і йти до поставлених цілей.

Анжела Рудницька

Викладає 2D графіку вже понад 5 років. Фрілансер, основна спеціалізація розробка дизайнів футболок та створення логотипів. За останніх два роки виконала більше 130 проектів для замовників з усього світу. Top Rated на біржі фріланса Upwork. Вчить студентів добиватися поставлених цілей та відчувати себе впевнено при роботі із замовниками. 

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Наші студенти стають справжніми друзями. В Академії і поза її межами діти спілкуються і працюють над спільними розробками і стартапами. Об'єднані спільним інтересом до комп'ютерних технологій, вони йдуть до успіху разом.

Приклади робіт

Приклади робіт випускників

Роботи МКА

В Малій Комп'ютерній Академії діти на заняттях створюють неймовірні анімації, круті відео-ролики та мультфільми! Переглядайте із задоволенням! 

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація