Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вадим Горощук

3D-моделлер в інді-студії "Smokoko"

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якому році закінчили Академію? 

Це сталося у 2017 році. 

 

Де Ви зараз працюєте? 

На даний момент працюю художником (3D-моделлер) в інді-студії "Smokoko". Займаюсь моделюванням, текстуруванням навколишнього середовища в різних рівнях, а також персонажами суперників. 

 

В яких проектах приймали участь? 

Приймав участь у декількох проектах, що правда, не всі з них побачили світ. Проект "The end is nire" від інді-студії "Bropixel" поки не вийшов. Також, приймав участь в "Car its car 3" від студії "Smokoko" і зараз готується до релізу проект "R.A.C.E." цієї ж студії. 

 

Який у Вас був найяскравіший проект або проект, яким Ви пишаєтесь? 

Найяскравішим проектом займаюсь саме зараз. Це сольний проект, гра "R.A.C.E.". 

 

Чи маєте посилання на портфоліо? 

Моє невелике портфоліо, можна переглянути за посиланням: https://www.artstation.com/fargus

 

Яку роль зіграла Академія у Вашому житті? 

Завдяки Комп'ютерній Академії ШАГ я не тільки отримав нову сучасну професію, а й познайомився та подружився з цікавими людьми. Скажу так, це був поворотний момент мого життя, який я точно не забуду.

 

Що Ви можете порадити нашим студентам? 

Головна порада: не лінуйтесь і отримуйте максимум знань, адже всі вони знадобляться у майбутньому. Вам тільки потрібно буде їх правильно застосувати. Знання — це сила та поштовх вперед до професійного успіху. Також, хочу порадити не опускати руки, бо не  все одразу виходить, іноді потрібно докласти більших зусиль.

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація