м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

До початку занять залишилось:

днів
годин
хвилин
секунд
Безкоштовна консультація

ЗИМОВИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ
ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Ваша дитина постійно сидить за комп'ютером на різних сайтах та не отримує ніякої важливої інформації? Ви б хотіли, щоб дитина провела канікули з користю?

Приведіть свою дитину в зимовий комп'ютерний табір! Подаруйте вашій дитині незабутні враження, а також масу нових цінних знань в сфері ІТ, які допоможуть їй розкрити свій потенціал.

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

Створення Web-сайтів

Діти відкриють для себе магічний світ створення web-сайтів. Наші викладачі розкажуть, покажуть та навчать, як створити власний web-сайт та розмістити його в інтернеті. Тепер це вже більше не буде чимось недосяжним.

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить не лише дітей, а й дорослих. А ми подаруємо Вашій дитині прекрасну нагоду поринути в світ робототехніки! Такі заняття допомагають розвивати логічне та системне мислення, а також творчі вміння. Діти навчаться конструювати та керувати своїми власними роботами.

YouTube

Упродовж занять на цьому курсі Ваша дитина порине у світ відео, відкривши для себе захоплюючі історії розвитку відео монтажу. У нас вона освоїть навички роботи з відеоапаратурою, навчиться писати сценарії, знімати та монтувати фільми з голлівудськими спецефектами. Знатиме, як правильно обробляти звук та синхронізувати його із зображеннями, саме в цьому їм допоможуть отримані в нас знання програми Adobe Premiere А монтаж власного відео стане не лише цікавим, а й розвиваючим захопленням!

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2017:

03.01-06.01

вт.ср.чт.пт.

9:00 — 12:00
12:00 - 15:00

ВАРТІСТЬ

1280 грн.

для учнів МКА:

1152 грн.

10.01-13.01

вт.ср.чт.пт.

9:00 — 12:00
12:00 - 15:00

ВАРТІСТЬ

1280 грн.

для учнів МКА:

1152 грн.

Зимовий Комп’ютерний Табір в Комп’ютерній Академії ШАГ – це не тільки захоплююче, але й пізнавальне дозвілля під час зимових канікул Вашої дитини, де вона зможе спробувати себе в різних комп’ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів та викладачів Комп’ютерної Академії ШАГ.

Зимовий Комп’ютерний Табір – це канікули з користю та задоволенням!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження