м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю та задовoленням!

ЗИМОВИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ
ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Зимові канікули — казкова пора для дітей! Кожна дитина мріє провести їх весело, яскраво та незабутньо. Запрошуємо вас відвідати зимовий комп'ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ– перший в Україні денний освітній комп’ютерний зимовий табір для дітей 8-14 років.

День в Комп’ютерному таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор та мобільних додатків, фотографа, дизайнера.

Дітей чекають спеціально обладнані аудиторії, фотостудія, яскравий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! Нехай її зимові канікули пройдуть у вирі позитивних емоцій та незабутніх вражень!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

IT Start

Традиційний вступ до комп’ютерних технологій, де діти знайомляться з комп’ютером. Старт в ІТ - це перші кроки у світ інформаційних технологій. Діти дізнаються цікавинки у роботі з веб-браузерами.

Створення комп'ютерних ігор

Ваша дитина обожнює комп’ютерні ігри? А в таборі вона навчиться їх створювати! Дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій – діти дізнаються, як влаштовані улюблені ігри та що важливо вміти і знати, щоб стати Game розробником.

Майстерня дизайнера

На заняттях діти поринуть у світ дизайну, творчості та фантазії. Кожна дитина спробує себе в ролі дизайнера та створить власну різдвяну листівку. Учасники навчаться обробляти цифрові зображення, познайомляться з можливостями графічного редактора Adobe Photoshop, а також створять свою першу анімацію.

3D-моделювання і 3D-друк

3D-дизайнери найбільш затребувані фахівці у сфері комп'ютерної графіки. Спробувати сили в цьому напрямі можна уже під час канікул. Ваша дитина дізнається, як створюються 3D-моделі. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів, а також зможе самостійно створити новорічну 3d-прикрасу. У кожного буде можливість надрукувати її на сучасному 3D-принтері.

Робототехніка

Роботи давно перестали бути фантастикою, вони стали незамінними помічниками людини. В таборі діти поринуть у казковий світ роботів, який завжди вабить юних геніїв! Протягом занять діти дізнаються, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування. Учасники з нуля складатимуть роботів Lego, запрограмують їх та навчаться керувати ними. Використовуватимуть комбінації датчиків, щоб робот зміг здолати перешкоди різного типу.

Школа особистісного розвитку

Ігри та вправи на креативність, уроки лідерства та ефективного спілкування чекають дітей на заняттях. Діти навчаться працювати в команді, відповідально приймати рішення та ще багато корисного. В арсеналі Вашої дитини будуть навички, які через декілька років допоможуть освоїти професію майбутнього.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2019:

І зміна
02.01-05.01

ср.чт.пт.сб.

з 09:00 до 13:50

ВАРТІСТЬ

1800 грн.

для студентів МКА:

1600 грн.

Зимовий Комп’ютерний Табір в Комп’ютерній Академії ШАГ – це не тільки захоплююче, але й пізнавальне дозвілля під час зимових канікул Вашої дитини, де вона зможе спробувати себе в різних комп’ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів та викладачів Комп’ютерної Академії ШАГ.

Зимовий Комп’ютерний Табір – це канікули з користю та задоволенням!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму