м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю та задовoленням!

ЗИМОВИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ
ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Зимові канікули — казкова пора для дітей! Кожна дитина мріє провести їх весело, яскраво та незабутньо. Запрошуємо вас відвідати зимовий комп'ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ– перший в Україні денний освітній комп’ютерний зимовий табір для дітей 8-14 років.

День в Комп’ютерному таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор та мобільних додатків, фотографа, дизайнера.

Дітей чекають спеціально обладнані аудиторії, фотостудія, яскравий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! Нехай її зимові канікули пройдуть у вирі позитивних емоцій та незабутніх вражень!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

IT Start

Традиційний вступ до комп’ютерних технологій, де діти знайомляться з комп’ютером. Старт в ІТ-це перші кроки у світ IT. Діти ознайомляться з офісними програмами, а також дізнаються цікавинки у роботі з веб-браузерами.

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Протягом занять діти дізнаються, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування. Також діти з нуля складатимуть роботів Lego, запрограмують їх та навчаться керувати ними.

Створення мобільних додатків

Ваша дитина ні дня не може провести без свого смартфону? Обожнює користуватися мобільними додатками? В Зимовому комп'ютерному таборі вона самостійно зможе створити мобільний додаток під Android та завантажити його собі на телефон.

GAME дизайн

Ваша дитина обожнює комп’ютерні ігри? А в таборі вона навчиться їх створювати! Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, звук, а також двовимірну графіку. Дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій – діти дізнаються, як влаштовані улюблені ігри та що важливо вміти та знати, аби стати розробником.

3D-моделювання і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються 3D-персонажі мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів, а також зможе сама створити тривимірного героя. У кожного буде можливість створити власну 3D-модель та надрукувати її на сучасному 3D-принтері.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2018:

І зміна
02.01-05.01

вт.ср.чт.пт.

з 09:00 до 13:50

ВАРТІСТЬ

1700 грн.

Зимовий Комп’ютерний Табір в Комп’ютерній Академії ШАГ – це не тільки захоплююче, але й пізнавальне дозвілля під час зимових канікул Вашої дитини, де вона зможе спробувати себе в різних комп’ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів та викладачів Комп’ютерної Академії ШАГ.

Зимовий Комп’ютерний Табір – це канікули з користю та задоволенням!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму