м. Рівне, вул. Соборна, 16

Розробка мобільних додатків під Android

Про курс:

Віквід 15 до 55 років

Тривалість184 пари

Розклад занятьПонеділок та середа: 18.15 - 21.15

Вартістьот 1950 грн./мес.

Ринок мобільних додатків стрімко розвивається, ґаджети стають невід’ємною частиною людського життя. При цьому, частка звичайних мобільних телефонів зменшується, що свідчить про збільшення долі смартфонів. Вже зараз кожен третій українець користується розумним ґаджетом. Технічні можливості смартфонів постійно розвиваються, що дає підґрунтя для розвитку ринку мобільних додатків і потреби в нових спеціалістах – розробників мобільних додатків, попит на яких перевищує пропозицію.

Пройшовши курс розробки мобільних додатків під Android ви дізнаєтеся про можливості для Android-розробників, зможете посісти гідне місце на ринку мобільних додатків. Ринок техніки сьогодні все більше і більше тяжіє до портативних пристроїв. Адже для сучасної людини важливо постійно мати доступ до Інтернету, електронної пошти, соціальних мереж. У цьому аспекті портативні пристрої значно перевершують рідкокристалічні громадини з суперпотужним процесором. Головні переваги – розмір, тривалість роботи без підзарядки і, звичайно ж, багатофункціональність.

Майбутнє за Android

Таким чином, варто визнати, що майбутнє ПК за портативною, легкою та функціональною технікою – планшетах, електронних книжках, нетбуках і смартфонах. I все це в основному працює саме на операційній системі Android. Згідно зі статистикою, саме Android лідирує зараз на ринку смартфонів, займаючи на ньому більше половини всього обсягу продажів. Таким чином навчання розробці додатків під Android на сьогоднішній день украй актуально, так як кількість спеціалістів меншим ніж попит на них.

Програма навчання:

 • Мова Java із використанням IDE Eclipse, Android SDK.
 • Розробка інтерфейсу для користувачів Google Android.
 • Базові віджети і елементи інтерфейсу користувача.
 • Введення в роботу із базами даних.
 • Взаємозв’язок Google Android із SQLite.
 • Мережеве та системне програмування.
 • Клієнт-серверні рішення.
 • Мережеві протоколи та їх застосування під час розробки програмного забезпечення.
 • Графіка і створення анімації.

Ви навчитеся:

 • навичкам розробки на мові програмування Java, що дозволить, при необхідності, самостійно відточувати свої знання в програмуванні на Java під інші платформи (ядра Java, Java EE, Blackberry, і т.д.);
 • впевнено розробляти програми під платформу Google Android з використанням Android SDK;
 • проектувати і реалізовувати бази даних SQLite;
 • отримувати практичні навички в розміщенні додатків в Google Play;
 • як вибирати технології та оцінювати трудомісткість задач, як визначати час виконання робіт і як підбирати команду з урахуванням необхідної кваліфікації, а також контролювати якість виконання.

Ким ви зможете працювати?

На всій сайтах з пропозиціями роботи ІТ-спеціалістам ця посада зазвичай називається Android Developer. Але більш повний перелік варіантів може виглядати так:

 • розробник додатків під платформу Google Android з використанням Android SDK (Android Developer);
 • розробник додатків на Java – навички розробки на мові програмування Java дозволять при необхідності самостійно відточувати свої знання під інші платформи (Windows, Core Java, Java EE, Blackberry, etc);
 • проектувальник і розробник додатків із застосуванням баз даних SQLite;
 • самостійний розробник додатків для розміщення їх на ресурсі Google Play;
 • вивчення процесу вибору технологій програмування (шаблонне проектування) дозволить – оцінювати трудомісткість задач, визначати час виконання робіт, підбирати команду з урахуванням необхідної кваліфікації і контролювати якість виконання (базові навики Team Leader).

Яка зарплата вас чекає?

Напевно всіх, хто хоче оволодіти будь-якою професією, в першу чергу цікавить питання про працевлаштування і про можливу зарплату. Саме за цими критеріями можна судити і про перспективність галузі. Так от, подивившись пропоновані вакансії на порталах працевлаштування, Ви побачите, що розробка програмного забезпечення під мобільні пристрої, – один з найбільш високооплачуваних напрямків програмування.

За даними порталу “jobs.dou.ua”, фахівці-розробники для Android отримують в Україні від 800 доларів і до 2 тисяч на місяць, залежно від займаної посади, а в середньому на годину розробник може отримувати близько 30-40 доларів. І це далеко не межа. Крім того, Ви можете приймати замовлення від будь-якої компанії з будь-якої точки світу, а такі замовлення не змусять себе чекати. Чому так відбувається? Все просто: в Україні є величезний інтелектуальний потенціал, який для власників зарубіжних IТ-компаній обходиться набагато дешевше, ніж кваліфіковані кадри у власній країні. За якістю виконання робіт наші фахівці нітрохи не поступаються зарубіжним. Тим не менш, пропоновані іноземними компаніями розцінки на кілька порядків вище, ніж в Україні.

Записатися

Ім'я та прізвище*
Телефон*
E-mail*

Про курс:

Віквід 15 до 55 років

Тривалість184 пари

Розклад занятьПонеділок та середа: 18.15 - 21.15

Вартістьот 1950 грн./мес.

Базові знання:
Впевнений користувач ПК або успішне завершення курсу Користувач ПК .

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму