Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Сергій Познацанін

Графічний дизайнер в fireart studio

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Коли закінчили Академію?

У 2016 році.

 

Де зараз працюєте?

Працюю графічним дизайнером в fireart studio (https://fireart.studio). Розробляю певні креативи в напрямку UX/UI, проте політика конфіденційності компанії забороняє показувати приклади робіт. Паралельно працюю над персональними замовленнями. Маю досвід роботи з іноземними замовниками (Німеччина, Іспанія, Польща, Росія, Узбекистан). Багато кейсів досі не оформлені за браком часу.

 

Який у Вас був найяскравіший проєкт?

Фотолітопис «Українська Державність». Над цим проєктом працювали майже рік. Це історично ексклюзивний фотолітопис про Україну від першої письмової згадки до сьогодення. Аналогів чи чогось подібного не існує (https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2682081-u-kievi-prezentuvali-unikalnij-fotolitopis-ukrainska-derzavnist.html#). А також, розробка логотипу та фірмового стилю для Федерації кінного спорту Рівненської області.

 

В яких ще цікавих проєктах приймали участь?

Державні проєкти, які були створені спільно з колегою Федіром Поліщуком (разом навчались в Академії ШАГ та досі працюємо разом): Фотолітопис "Точка неповернення" (http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245174143&cat_id=244913751), виданий на двох мовах (укр та англ). Фотолітопис "100-річчя української національної революції 1917-1921рр.", виданий на двох мовах (укр та англ)  (https://day.kyiv.ua/uk/photo/shchob-my-ne-povtoryly-pomylok). Фотолітопис "Уряди України на шляху відновлення та утвердження державності", виданий на двох мовах (укр та англ) та перевиданий з доповненням (https://www.behance.net/gallery/85127627/Ukrainian-Governments-photo-chronicle). Фотолітопис "Українська повстанська армія 1942-1954 рр." (присвячений 75-літтю УПА), виданий на українській мові (https://www.istpravda.com.ua/short/5a5e5e614caf2/). Фотолітопис "Ураїнська державність" , виданий на українській мові (https://dyvys.info/2019/04/16/u-kyyevi-prezentuvaly-unikalnyj-fotolitopys-ukrayinska-derzhavnist/).

 

Чи маєте профіль в Linkedin або посилання на портфоліо?

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/serhii-poznatsanin-08aa21160/

А також, профілі на біржах фрілансу, тут можна побачити багато моїх проєктів:

https://freelancehunt.com/freelancer/Boomlab.html

https://www.behance.net/Serhii_P

 

Яку роль у Вашому житті зіграла Академія ШАГ?

Завдяки Академії ШАГ моє захоплення дизайном переросло в улюблену справу.

 

Що можете порадити нашим студентам?

Студентам раджу не чекати закінчення навчання та починати використовувати свої навики відразу. Усе приходить з досвідом, дизайн потребує терпіння та часу на самовдосконалення. Розвиток — це головне, акцент повинен стояти саме на ньому. У сучасному світі дизайн розвивається максимально швидко — головне за ним встигати (хоча й не завжди виходить))). Самовдосконаленню немає меж.

 

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація