Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мазурок Андрій

Epam

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Починаючи навчання в академії, абсолютно не мав розуміння в ІТ. А вже через півтора року працював в компанії SoftServe на посаді DevOps і до випуску я вже встиг змінити компанію та влаштуватись на Epam на посаду middle DevOps. Зараз до моїх задач буде входити розгортання інфраструктури на Google Cloud Platform.

Навчання в академії в першу чергу дало мені відчуття залученості до середовища розробки та адміністрування, зародило в мені цікавість до технологій.

Все що вивчали та практикували є актуальним і повністю використовується в роботі. Перевагою навчання в Академії також було безбар‘єрне спілкування між викладачами та студентами, робоча та невимушена атмосфера що налаштовувала на результат.

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація