Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Хадико Оксана

Приватний підприємець, дизайнер інтер'єру та дизайнер на власному меблевому виробництві

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якому році закінчили Академію?

Академію закінчила в 2013 році.

Де зараз працюєте?

Зараз приватний підприємець, дизайнер інтер'єру та дизайнер на власному меблевому виробництві. Створюю технічні креслення, проекти, які подаються візуалізатору, працюю в Autocad, Revit та 3ds MAX.

Який у Вас був найяскравіший проект або проект, яким Ви пишаєтесь?

Найяскравіший проект мого трудовго шляху - це точно перший, пілотний будинок, де було зпроектовано і відтворено усе 1:1. Про конкурси: якщо згадувати студентсво - то Golden Byte, де взяли призове місце.

Яку роль в Вашому житті зіграла Академія ШАГ?

Академія ШАГ в моєму житті відіграла кілька значущих акордів: це безцінний досвід, дуже круте студенство, бо нам дуже пощастило з групою, я мала змогу працювати викладачем в Малій Академії, і саме головне - тут я зустріла свого чоловіка, з яким вже 8 років разом і маємо прекрасного сина, який через рік вже теж стартує в Малу Академію!:)

Що Ви можете порадити нашим студентам?

Поради студентам прості: вірити в себе і знати, що будь яке навчання дає лише  "чарівний пендель", все інше - абсолютно ваша заслуга і щоденна праця!:)

 

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація