Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Анна Гнап

Product designer in Habitat design agency

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якому році закінчили Академію?

У 2014 році.

 

Де зараз працюєте?

Habitat design agency, product designer.

 

Які задачі ви виконуєте?

Так як зараз я найбільше працюю над продуктом, мої задачі це — комунікація з продакт-менеджерами, аналіз зібраної інформації, розборка прототипів, ну і звичайно сам дизайн продукту.

 

Який у Вас був найяскравіший проект або проект, яким Ви пишаєтесь?

За ці 4 роки роботи у студії було дуже багато яскравих проектів, якими пишаюсь. На даний момент працюю над маркетинговим веб-сайтом та продуктом hopin.to. Це платформа для проведення онлайн івентів. Я просто в захваті, як швидко росте продукт, і не віриться, що ми з командою працюємо з такими класними людьми, а найбільше додає натхнення те, що ми спостерігаємо усе live, бачимо статистику та кожного дня намагаємося поліпшити усе зроблене:)

 

В яких ще проектах приймали участь?

У багатьох, не злічити на пальцях. Найбільше, які запам’ятались: додаток My fav від Louis Vuitton, який за допомогою AI допомагає користувачам знайти продукти навіть просто завантаживши надихаючу картинку. Додаток Dogiz - сервіс для замовлення прогулянок з вашим улюбленцем. Зараз наша команда розробляє версію 2.0, у якій буде значно більше функціоналу.

 

Чи маєте профіль в Linkedin або посилання на портфоліо?

Раніше дуже мріяла зробити класне портфоліо, але чесно кажучи, просто не вистачає сил та часу цим зайнятись. Тому ось мій https://dribbble.com/annahnap .

 

Яку роль у Вашому житті зіграла Академія ШАГ?

Академія ШАГ зіграла вагому роль, адже завдяки навчанню в цьому закладі я знайшла свою професію.

 

Що Ви можете порадити нашим студентам?

В першу чергу вибрати спеціальність, яка справді приносить задоволення. Багато читати та проходити онлайн курси, адже зараз це настільки актуально. Корисні ресурси, які можу порадити для розвитку: medium.com, www.smashingmagazine.com. Слідкувати за дизайн оріентед компаніями такими як Intercom, Mailchimp, Slack. Мене надихають такі студії як Ueno, Metalab,Tubik, Build in Amsterdam - тому теж раджу на них підписатись:)

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація