Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Анастасія Дяденчук

User Experience Designer at Epam Systems

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

У кожного дизайнера є своя "дизайнерська" історія, хтось кинув все і змінив свій напрям діяльності , а хтось йшов до своєї мети малими, проте впевненими кроками.

Любов до дизайну у мене була розвинута ще з самого дитинства. Часто уявляла себе дизайнером, проте це здавалось недосяжною мрією.

Одного дня, все перевернулось з ніг на голову, я й отямитись не встигла, як стала студенткою комп'ютерної академії ШАГ. Наполегливість та невпинне бажання рости й розвиватись зробили свою справу. Тепер я дизайнер із 5-річним досвідом.

Навчання в академії дало мені тверде підґрунтя в моїй кар'єрі. Ми вивчали декілька різноманих напрямків дизайну, від обробки фотографій до 3-D візуалізації, освоювали цікаві факти та черпали корисну інформацію від професійних та дійсно скілованих викладачів. 

Знання отримані, під час навчання в академії дали мені тверде розуміння того, чим я хотіла б в майбутньому займатись. 

Мій кар'єрний шлях  розпочинався з Web-дизайнера, паралельно навчаючись у академії. Проте, крок за кроком, засвоївши певні навики, я вирішила, що потрібно рухатись далі.

Я обрала напрямок UX. Ось, уже 4 роки я успішно розвиваю свої вміння та навики в напрямку User Experience design, досліджуючи різні підходи щодо вирішення конкретних проблем користувачів.

Не можу не відзначити, що завдяки своєму досвіду навчання та роботі в американській ІТ-компанії EPAM Systems я стала частиною Львівського соціального проекту Pixlab. Це перша соціальна школа дизайну для підлітків у місті Львів, завдяки якій діти мають прекрасну можливість спробувати себе у ролі дизайнера та розвивати свої дизайнерські навики. Ось так, спільними силами, мов невидимою ниткою ми об'єднуємось та  даємо поштовх для розвитку даної сфери.

Ось така історія успіху одного із студентів комп'ютерної академії ШАГ. Історія, яка можливо змінить чиєсь життя і дасть поштовх йти вперед. І це лише початок!

Професіоналізм не береться просто так, з порожнього місця, він починається з навчання в комп'ютерній академії ШАГ.

Тому, ставте цілі! Ціль - наш крок в майбутнє.

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація