Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Олександр Мельничук

Co-founder & CTO at Honeycomb Software

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якому році закінчили Академію? 

 

Я закінчив Академію вже давно, в 2006 році та ще довгий час викладав тут.

 

Де Ви зараз працюєте? 

 

Я співзасновник та технічний директор Honeycomb Software - ІТ-консалтингу та компанії з розробки програмного забезпечення.

 

Розкажіть більше про свою компанію? 

 

Компанія має 2 офіси: у Львові та у Рівному та обслуговує клієнтів з березня 2015 року. Ми спеціалізуємося на створенні діджитал сервісів для стартапів та бізнесів будь-яких розмірів. Наш стек технологій — .Net \ C#, Azure \ Aws, React \ Аngular, Flutter. Серед клієнтів Honeycomb Software — компанії з США, Канади, Ізраїлю, Швеції, Німеччини.

 

Яку роль у вашому житті зіграла Академія ШАГ?

 

Навчання в Академії дало мені чудову та міцну базу знань. Також, Академія - це хороше ІТ-середовище для корисних знайомств, саме тут я знайшов свого майбутнього бізнес- партнера, мого колишнього студента (Семенюка О.).

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація