Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Олександра Жлуктенко

Software developer, SoftServe Rivne

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Навчання в академії

В Академії в м.Рівне я навчалась з 12 років, спочатку в Малій Комп'ютерній Академії, потім з 10 класу на стаціонарі на програмуванні. Закінчувала Академію вже на першому курсі університету.  
В Малу Академію мене віддали батьки для загального розвитку. З того часу я вже не розставалась з ІТ-технологіями. Спочатку хотіла бути дизайнером, але потім обрала напрямок програмування, про що ні на мить не пошкодувала. Академія за майже 6 років навчання стала для мене другим домом. Завжди хочеться туди повернутись… 

Як навчання в Академії змінило Ваше життя?  

Завдяки Академії на першому курсі університету я знала майже все, що стосувалося програмування і теорії алгоритмів. Тому на другому курсі викладач з університету запропонував мені роботу програмістом. Я пройшла співбесіду і отримала свою першу роботу, на пів робочого дня. Мені тоді було 18 років. Почала працювати на JavaScript, хоча в Академії зарікалась, що з веб-програмуваням ніколи не матиму справи:) Потім перейшла на Java програмування, чим і займаюся донині. На сьогодні я вже керівник проекту.
Звичайно, суміщати навчання з роботою непросто, але я звикла багато і інтенсивно працювати. Встигаю і вчитись, і працювати, і спортом займатися, і на концерти ходити. 

Що подобається Вам в Вашій професії?

В моїй професії мені подобається все, окрім дедлайнів :), бо за кожен проект переживаю як за щось рідне і близьке. А ще подобається те, що немає меж для вдосконалення, постійно є куди далі рухатись і розвиватись.

Що б Ви порадили студентам Академії для успішного навчання?

Те, що і раджу своєму молодшому брату, який зараз теж навчається в Академії: прикладати максимум зусиль, робити всі домашні завдання і намагатись вивчити більше ніж викладач:)

Улюблені вислови (цитати)
«Взяла і зробила!»

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація