Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Олександра Жлуктенко

Software developer, SoftServe Rivne

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Спочатку хотіла бути дизайнером, але потім обрала напрямок програмування, про що ні на мить не пошкодувала.

Навчання в академії

В Академії в м.Рівне я навчалась з 12 років, спочатку в Малій Комп'ютерній Академії, потім з 10 класу на стаціонарі на програмуванні. Закінчувала Академію вже на першому курсі університету.  
В Малу Академію мене віддали батьки для загального розвитку. З того часу я вже не розставалась з ІТ-технологіями. Спочатку хотіла бути дизайнером, але потім обрала напрямок програмування, про що ні на мить не пошкодувала. Академія за майже 6 років навчання стала для мене другим домом. Завжди хочеться туди повернутись… 

Як навчання в Академії змінило Ваше життя?  

Завдяки Академії на першому курсі університету я знала майже все, що стосувалося програмування і теорії алгоритмів. Тому на другому курсі викладач з університету запропонував мені роботу програмістом. Я пройшла співбесіду і отримала свою першу роботу, на пів робочого дня. Мені тоді було 18 років. Почала працювати на JavaScript, хоча в Академії зарікалась, що з веб-програмуваням ніколи не матиму справи:) Потім перейшла на Java програмування, чим і займаюся донині. На сьогодні я вже керівник проекту.
Звичайно, суміщати навчання з роботою непросто, але я звикла багато і інтенсивно працювати. Встигаю і вчитись, і працювати, і спортом займатися, і на концерти ходити. 

Що подобається Вам в Вашій професії?

В моїй професії мені подобається все, окрім дедлайнів :), бо за кожен проект переживаю як за щось рідне і близьке. А ще подобається те, що немає меж для вдосконалення, постійно є куди далі рухатись і розвиватись.

Що б Ви порадили студентам Академії для успішного навчання?

Те, що і раджу своєму молодшому брату, який зараз теж навчається в Академії: прикладати максимум зусиль, робити всі домашні завдання і намагатись вивчити більше ніж викладач:)

Улюблені вислови (цитати)
«Взяла і зробила!»

Замовити зворотній дзвінок
Літній ІТ-табір
Подаруйте вашій дитині яскраві канікули у літньому ІТ-таборі! Старт 15 червня!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація