Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

В Україні назвуть вчителя інноватора року. Призовий фонд конкурсу 320 000 грн!

19 вересня пройде Урочистий фінал всеукраїнського конкурсу інноваторів “Teacher cup”, буде названо ім'я вчителя інноватора року та оголошено рейтинг ТОП 15 вчителів, які кожного дня роблять свій внесок в розвиток освіти. Чемпіонат запроваджений Комп'ютерною Академією ШАГ для підтримки вчителів зі всієї України, а також для надання їм можливості обмінюватися ідеями, знаходити однодумців та змінювати світ разом. 

 

Урочиста церемонія нагородження пройде в онлайн форматі та буде відкрита для глядачів: https://youtu.be/HfVr2Iofk7Y. 19 вересня в 17:00.

 

Завдяки партнерам Teacher Innovation Cup призовий фонд збільшився до 320 000 грн.
Переможців і фіналістів чекають грошові призи, гранти на навчання та цінні подарунки.
Спеціальний грант на 50 000 грн. від фонду Олени Пінчук і проекту "Я зможу" для вчителів з невеликих міст за найбільш інноваційний підхід у навчанні.

 

Експерта рада обирала ТОП 15 вчителів інноваторів серед 1500 заявок та кейсів, які були подані на конкурс. Кейси оцінювали: Валерія Іонан (заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції), Ольга Руднєва (Директор фонду Олени Пінчук), 
Бабак Сергій Віталійович (Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій), Плагов Сергій (Директор ТОВ "ОВЕРНАЙТ ГРУП"), Бініджі Яна 
(регіональний директор ATLAS Освіта за кордоном), Жирова Юлія (директор благодійного фонду CEO Club Foundation. Керівник благодійної освітньої програми Generation+), Катерина Блінова (партнер і майстер-франчайзі компанії FitCurves), Антон Острогруд (керівник компанії ZNOUA)


Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України. 
"Teacher Cup" став можливим завдяки підтримці наших партнерів: ZNOUA - лідер з підготовки до ЗНО, Arber Fashion Group - національний fashion-холдинг, FitCurves - міжнародна мережа фітнес-клубів, ATLAS - освіта за кордоном, Фонд Олени Пінчук і проекту "Я зможу" 
Організатор конкурсу Міжнародна Комп'ютерна Академія ШАГ 
 


Організатори та експерти конкурсу впевнені, що об'єднавшись можна модернізувати систему освіти в Україні.
Змінюємо освіту разом!


Детальна інформація на сайті: https://teachercup.com.ua/ та на сторінці конкурсу у facebook 
 

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація