м. Рівне, вул. Соборна, 16

Запрошуємо на навчання! Проводиться осінній набір на професійну комп’ютерну освіту!

IT наборНе важливо, скільки Вам років — 15 чи 50. У будь-якому віці можна отримати професійну комп’ютерну освіту.

В Комп’ютерній Академії ШАГ набір проводиться на стаціонарну та напівстаціонарну форми навчання за трьома спеціальностями:

 

Ми не будемо переконувати Вас у тому, що IT-спеціальність – це круто. Ви і самі знаєте, що сьогодні ІТ – це висока заробітна плата, гарантія працевлаштування, робота в будь-якій точці світу, унікальні умови праці та багато іншого. Ми лише нагадуємо Вам, що якісну IT-освіту Ви можете отримати в Комп’ютерній Академії ШАГ, адже наша програма навчання відповідає усім вимогам роботодаців.

 

Навчатися може кожен:

  • учні старших класів, навчаючись у Комп’ютерній Академії ШАГ, отримують професію ще до закінчення школи;
  • студенти ВНЗ, які можуть навчатися у Комп’ютерній Академії ШАГ паралельно зі своїм основним навчальним закладом та отримати якісні практичні знання;
  • усі охочі більше заробляти або особи, щo хотіли б змінити свою професію, можуть отримати спеціальність програміст, дизайнер чи системний адміністратор усього за 2,5 роки у Комп’ютерній Академії ШАГ та змінити своє життя на краще.

 

Ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання при зустрічі за адресою: вул. Котляревського, 2, або за телефоном: (0362) 22-25-30

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження