м. Рівне, вул. Соборна, 16

Винахід наших студентів в 20-ці кращих винаходів року за версією журналу TIME!

Time Enable Talk

Пройшло вже декілька місяців після перемоги нашої команди quadSquad на найпрестижнішому світовому конкурсі Microsoft Imagine Cup, а розмови до цих пір не припиняються. І це прекрасно! Винахід Enable Talk з кожним днем стає все більш популярним. І ось наші рукавички вже в рейтингу кращих винаходів світу за 2012 рік, складений американським журналом «TIME».

Це абсолютно заслужено, адже унікальність розробки Enable Talk в тому, що вона допомагає перекладати мову жестів у звук. Це дозволяє багатьом людям з обмеженими можливостями відчувати себе більш комфортно у повсякденному житті. Рукавички оснащені датчиками, які розпізнають мову жестів і переводять її в текст на смартфоні. Потім смартфон перетворює текст у слова.

enabletalkgloves

 

Всього у рейтингу 26 винаходів. Серед них є окуляри Google Glass, фотоапарат Sony RX100, самонакачувані шини Goodyear та марсохід «Curiosity».

Cтаття в Time – Best Inventions of the Year 2012

Нагадаємо, що саме за цей винахід команда quadSquad отримала перемогу на десятому ювілейному конкурсі Microsoft IMAGINE CUP 2012 в Австралії в липні цього року. Наші студенти стали призерами у найскладнішій його номінації “Дизайн програмного забезпечення” та отримали нагороду розміром в 25 тисяч доларів, яку планують вкласти в розробку свого проекту.

Детальніше про перемогу наших студентів можна прочитати на цій сторінці.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму