м. Рівне, вул. Соборна, 16

Викладачі Комп’ютерної Академії ШАГ увійшли в ТОП-100 кращих педагогів технологій Autodesk

autodesk logo

Викладачі Комп’ютерної Академії ШАГ увійшли в ТОП-100 кращих педагогів технологій Autodesk

8 провідних викладачів кафедри «Комп’ютерна графіка та дизайн» Комп’ютерної Академії ШАГ із Одеси, Харкова, Донецька, Львова та Запоріжжя були відмічені, як кращі викладачі технологій Autodesk, та увійшли до рейтингу «ТОП-100 провідних викладачів технологій Autodesk».

Рейтинг викладачів був складений за результатами роботи конкурсної комісії. В ТОП-100 увійшли викладачі із України, Росії, Грузії, Узбекистану, чий досвід ефективної інтеграції продуктів та технологій Autodesk в освітній та науковий процес конкретних навчальних закладів був визнаний, як найбільш ефективні моделі для подальшого широкого освітлення, розповсюдження та впровадження в інших навчальних закладах.

Як відмічають організатори, викладачі показали дуже високий рівень професійності. Підходи, методи, прийоми застосування продуктів та технологій проектування Autodesk у сфері освіти, що використовуються викладачі, дозволили істотним чином підвищити якість, ефективність та результативність освітньої та наукової діяльності навчальних закладів.

 

Викладачі кафедри «Комп’ютерна графіка та дизайн» Комп’ютерної Академії ШАГ, які увійшли в ТОП-100:

  • Олександр Марущак (Одеса)
  • Дмитро Лянскоронський (Одеса)
  • Юрій Баранов (Донецьк)
  • Олександр Крапівной (Донецьк)
  • Ярослав Барна (Львів)
  • Ольга Чекригіна (Запоріжжя)
  • Ольга Гуйда (Запорожжя)
  • Олена Соколенко (Харків)

 

autodeskДовідка:

Autodesk – один із найбільших у світі постачальників програмного забезпечення для промислового та цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. Autodesk допомогає вигадувати, проектувати та створювати світ майбутнього. Найрізноманітніші користувачі – від професійних дизайнерів, інженерів та архітекторів до цифрових художників, студентів та просто любителів – застосовують рішення Autodesk для підвищення творчого потенціалу та вирішення важливих професійних задач. На сьогодні нараховується більше 9 млн користувачів Autodesk у всьому світі.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження