м. Рівне, вул. Соборна, 16

Українські студенти підірвали IT ринок України та виграли поїздку в Силіконову долину!

Золотий Байт

16-17 березня у Києві відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату “Золотий Байт 5” – однієї із наймасштабніших IT-подій України. Всього у Чемпіонаті прийняло участь більше 6 000 чоловік, та лише найталановитіші із них змогли представити свої роботи авторитетному журі на всеукраїнському фіналі. Роботи учасників Чемпіонату «Золотой Байт» оцінювали 45 представників провідних ІТ компаній в 11 номінаціях.

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії «Шаг»: «Я радий, що в цьому році чемпіонат зібрав не лише близько 6 тис. учасників, але і отримав підтримку індустрії. Ми стали свідками захоплюючої боротьби за призовий фонд в 500 тис. грн., а також в черговий раз впевнились, що в Україні багато обдарованої молоді, яка готова створювати свої it-проекти».

 

Призовий фонд чемпіонату цього року склав більше 500 000 грн . Одним із головних призів став Гран-прі від Олександра Кардакова – поїздка до Силіконової долини (США). Олександр Кардаков, президент корпорації Інком: «Побувати в США – не самоціль. Ми надаємо можливість відвідати Кремнієву долину – місце, де з’являються і успішно втілюються найсміливіші інноваційні ідеї – і отримати не просто розуміння того, які проекти сьогодні “в тренді”, але й шляхи та засоби їх розвитку і комерціалізації».

 

Тема чемпіонату цього року: «Нові технології – нові можливості».В рамках конкурсних робіт учасники представили унікальні проекти, які допоможуть у вирішенні різних соціальних проблем: щоденник для людей, що хворіють на діабет; програма, що допомагає попередити можливі хвороби, аналізуючи спосіб життя людини; система, що дозволяє управляти комп’ютерами, людям з обмеженими можливостями; інтеграційна система на основі електронного протоколу обміну медичними даними та багато інших.

 

Анна Дегтярева, бізнес інкубатор Happy Farm: «Це велике щастя, що в Україні є такі люди як Дмитро Корчевский, що здатні підняти з нуля проект масштабу Комп’ютерної Академії “ШАГ”, організувати конкурс “Золотий байт” та об’єднати навколо нього величезну кількість талановитої молоді і лідерів ІТ ринку. Та найголовніше, що цей конкурс змушує молодих людей думати і творити. І не має значення, наскільки революційні ідеї, з якими вони приходять – головне, що у них з’являється бажання щось робити своїми руками та змінювати світ на краще.»

 

Чемпіонат «Золотий Байт 5» охоплює різні сфери IT: розробка програмних проектів, додатків під мобільні пристрої, комп’ютерні ігри, створення короткометражних роликів, розробка веб-сайтів, розробка додатків під Windows.

 

Серед членів журі та почесних гостей були представники провідних ІТ-компаній: Олександр Кардаков (компанія Інком), Андрій Терехов (Microsoft), Дмитро Рябоконь (Luxoft), Євген Шваров (Intersystems), Михайло Харенко (VostokVentures), Анна Дегтярева (Happy Farm), Сергій Хандогін (Innovecs), Дмитро Подолів (iHub), Антон Рудич (X-Tend Group) та багато інших.

 

Фіналісти всеукраїнського фіналу, крім цінних призів, отримали можливість реалізувати свої ідеї та почати успішну кар’єру. Багато хто отримав запрошення пройти стажування та працювати в кращих ІТ компаніях та креативних агентствах. На розробку найбільш цікавих проектів були виділені гранти, що стало можливим зявдяки масштабній підтримці Чемпіонату з боку ІТ компаній України. Більше 80 провідних ІТ-компаній підтримали «Золотий Байт», виділяючи та підтримуючи талановитих учасників з усіх куточків України.

 

Євген Шваров, InterSystems: «Компанія InterSystems перший раз приймає участь зі своєю номінацією в конкурсі “Золотий байт” в цьому році. Конкурс приємно вразив високою якістю робіт фіналістів, яскравими ідеями, натхненними обличчями учасників. Видно, що це справжнє свято інтелекту для студентів і це дійсно національний чемпіонат – фіналісти були з усіх куточків України. Учасники представили яскраві інноваційні проекти, які були зроблені на об’єктній СУБД Caché і які мають хорошу перспективу перерости в комерційні стартапи. Хочеться побажати команді “Золотий байт” успіхів, розвитку і ще більше яскравих проектів і ідей».

 

Організатор Всеукраїнського чемпіонату «Золотий Байт»Комп’ютерна Академія Шаг. Імена переможців та фото з Чемпіонату можна знайти на офіційному сайті «Золотого Байту 5».

Чемпіонат «Золотий Байт» проводиться за підтримки Міністерства Освіти та Науки, Молоді та Спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації України і Департаменту освіти і науки, молоді і спорту виконавчого органу КГГА в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорацій Microsoft, Adobe, Intel, InterSystems , Фонду «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, засновника компаній Датагруп та Інком, Венчурним фондом «Vostok Ventures» , бізнес-інкубатора HappyFarm, веб-студії «Стерлінг», а також цілим рядом провідних українських IT-компаній, таких, як Itera Consulting, Luxoft, Freshtel, X-tend-group, Навігатор та іншими.

Финал Золотого Байта 2013

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження