м. Рівне, вул. Соборна, 16

Триває набір на курс «Front-end Developer – проектування та розробка інтерфейсів для web-додатків та сайтів». Старт – 26 вересня

Чим займається Front-end розробник та як ним стати

Сучасне життя кожної людини дуже міцно пов’язане з інтернетом. Робота, покупки, фільми, музика, спілкування з друзями – все це ми робимо за допомогою мережі. Безліч можливостей відкрито для нас, і все це завдяки спеціалістам, які називаються web-розробники.

Web-розробка – одна з найбільш затребуваних та високо оплачуваних професій, вона налічує декілька більш вузьких галузей: Front-end, Back-end, Full Stack Web-розробка. Для того, щоб пов’язати своє життя з однією з цих професій, необхідно зрозуміти, хто чим займається та за що відповідає.

Front-end розробник

Робота Front-end розробника – це те, що ви бачите на кожному сайті. Користувачі взаємодіють тільки з тією частиною веб-сторінки, над якою працювали розробники. Меню, шрифт, фон та інші деталі, які ми бачимо, створені за допомогою HTML, CSS і JavaScript, контролюються браузером, який встановлений на комп’ютері користувача.

Навички та інструменти

Front-end розробник займається створенням «обличчя» сайту, тою частиною, яку бачить користувач. Щоб користувач був задоволений усім і розумів, як працювати з сайтом, розробнику необхідно знати мови програмування HTML, CSS і JavaScript, а також вміти працювати з фреймворками Bootstrap, AngularJS, бібліотеками типу jQuery і технологією Ajax, яка дозволяє звертатися до сервера без перезавантаження сторінки, а це живий пошук, елементи інтерфейсу, динамічне підвантаження сайтів.

Якщо уявити Інтернет-сайт як будівлю, можна сказати, що Front-end розробник відповідає за зовнішній вигляд, фасад сайту, над яким працювали Back-end розробники.

Під час роботи, Front-end розробник має співпрацювати з дизайнерами та UX-аналітиками. Спілкування з іншими командами розробників є дуже важливим, воно допомагає краще розуміти цілі і потреби бізнесу і потім пропонувати рішення, які будуть краще відповідати цілям бізнесу.

Як стати Front-end розробником

Опанувати цікаву, творчу, перспективну та затребувану професію, яка буде приносити не лише задоволення, а й високий прибуток, можна лише за рік. Саме для цього був розроблений курс «Front-end Developer – проектування та розробка інтерфейсів для web-додатків та сайтів» в Комп’ютерній Академії ШАГ. Під час занять студенти познайомляться з усіма технічними нюансами та зможуть працювати над власними web-проектами чи зайняти престижну посаду в ІТ-компанії.

У програмі курсу:

 • Верстка (HTML5, CSS3)
 • JavaScript
 • JQuery
 • TypeScript
 • Ember.js
 • Require.Js
 • Node.Js
 • Adaptive design
 • Bootstrap 3
 • Foundation 5
 • Розробка проекту в команді

Дізнатися деталі про курс та програму навчання

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму