м. Рівне, вул. Соборна, 16

Студенти Комп’ютерної Академії «Шаг» виграли Imagine Cup 2012 в Сіднеї!!!

imaginecup 2012

10 липня сталася історична подія – українська команда вперше виграла один з найпрестижніших IT-чемпіонатів світу – міжнародний конкурс Microsoft Imagine Cup у головній категорії – Software Design (розробка програмного забезпечення).

Валерій Ясаков, Антон Пастерніков, Антон Степанов, Максим Осика – студенти Комп’ютерної Академії «ШАГ» — команда quadSquad із Донецька та їхній ментор Дмитро Самойленко святкують свою перемогу. В цьому році близько 420 тис. студентів більш ніж із 100 країн світу взяли участь у чемпіонаті, але головний приз дістався Україні!

До фіналу найпрестижнішого IT-чемпіонату Microsoft Imagine Cup потрапляють переможці локальних фіналів, які проводяться у кожній країні. Кращі виші країн-учасниць чемпіонату (а в цьому році їх було 72) виставляють свої команди, але від країни може поїхати лише одна команда-переможець кожної номінації. Вона отримує право представляти країну у фіналі чемпіонату. Так до світового фіналу потрапила команда quadSquad, вигравши всеукраїнський відбірковий тур. Хлопці отримали унікальну можливість позмагатися з кращими із найкращих команд кожної країни.

Команда презентувала проект Enable Talk, який дозволяє перекладати мову жестів на голос. Розроблені студентами спеціальні рукавички, обладнанні гіроскопом, акселерометром, компасом, різноманітними датчиками для того, щоб фіксувати та обробляти рухи рук людини, що розмовляє мовою жестів, та переводить їх до людської мови.

Під час презентації, яка проходила в Сіднеї (Австралія), команда демонструвала можливості рукавичок, розмовляючи з глядачами мовою жестів, які миттєво перекладались на голос. Глядачі та члени журі відзначали, що нічого подібного раніше вони не бачили. Тож не дивно, що проект посів перше місце у найпрестижнішій та найскладнішій номінації – Software Design, а команда отримала чек на 25 тисяч доларів.

Наша перемога припала на ювілейний – десятий – Microsoft Imagine Cup, в якому цього року взяли участь близько 420 тисяч студентів із більш ніж 100 країн світу. Фінали чемпіонату щорічно проводяться в столицях різних країн – в Каїрі, Парижі, Варшаві, Нью-Йорку. В цьому році фіналістів зустрічав Сідней. Призовий фонд чемпіонату склав 175 тисяч доларів.

Друге і третє місце посіли команди з Японії та Португалії, які представили проекти: енергозберігаючу систему та робота-транспортера, який полегшить життя людям з обмеженими можливостями.

Ось він – історичний момент оголошення переможців конкурсу Imagine Cup 2012. Команда на сцені

Виступ команди в Сіднеї:

Дивіться відео-презентацію винаходу від його розробників:

 

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження