м. Рівне, вул. Соборна, 16

Приймай участь в конкурсі стартапів – вигравайте поїздку до Мінська!

IE Venture Day

Бажаєш презентувати свій стартап найвпливовішим інвесторам на IE Venture Day в Мінську? Та ще й поїхати туди за чужий рахунок?

Тоді поспішай подати свій проект до 7 квітня!

IE Business School – провідна бізнес-школа Європи та головний організатор заходу – візьме на себе всі витрати, пов’язані з переїздом та проживанням, двадцяти українських стартапів на IE Venture Day в Мінську 23 квітня.

У вас є ідея для бізнесу або вже існуючий стартап? Тоді справа за малим – подати його на конкурс стартапів до 7 квітня і з завмиранням серця чекати результатів. Компетентне журі з Startup Ukraine вибере двадцятку кращих і разом з IE Business School повезе їх на IE Venture Day в Мінськ. Основна вимога до проектів – інноваційність!

Нагадаємо, що вперше IE Venture Day, що проводиться в 14 країнах світу, приїжджає в Східну Європу, а саме – 23 квітня в Мінськ. Саме тут провідні стартапи пострадянського простору битимуться за інвестиції найбільших венчурних капіталістів світу.

Досвідчені і надихаючі спікери – Періс Де Латраз, директор IE Venture Lab, Майк Батчер, головний редактор TechCrunch, Гарі Стюарт, директор Академії Wayra та інші – спілкування c підприємцями, інвесторами та лідерами думок, і найголовніше – можливість презентувати свою бізнес-ідею і отримати один з призів:

  • 1 місце – участь в якості одного з 10 фіналістів в Venture Day Madrid з покриттям витрат від IE Business School.
  • 2 місце – 25 000 євро (100% стипендія) для навчання на одній з програм IE Business School, авторитетної бізнес-школи Європи, в якій щорічно «народжуються» десятки успішних стартапів/
  • Запрошення в IE Venture Lab Accelerator, який запускає більше 50 стартапів в рік. Менторство проекту.
  • Навчання від стартап групи SU на 3000 євро.
  • Приз глядацьких симпатій – консалтингова підтримка від професіоналів Deloitte.
  • Сприяння у швидкому отриманні довгострокової «підприємницької» візи на проживання в Іспанії.

Отже, внесіть в свій календар, а краще відразу подавайте проект на участь у конкурсі та ставайте одним з 10 фіналістів, реєструйтеся для безкоштовної участі в освітній конференції IE Venture Day 23 квітня в Мінську! Також слідкуйте за оновленнями на сторінці заходу в Facebook.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму