м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерна Академія ШАГ була нагороджена за визначні досягнення у розвитку програми Мережевих академій Cisco в Україні.

В'ячеслав Калашніков

Одна з найбільших IT-компаній світу нагородила Комп’ютерну Академію ШАГ за визначні досягення у розвитку освіти в Україні.

15 травня 2014 р. Комп’ютерна Академія ШАГ була нагороджена за визначні досягнення у розвитку програми Мережевих академій Cisco в Україні.

На минулому тижні у Києві пройшла щорічна конференція Cisco Connect. В рамках зустрічі відбулось нагородження кращих Центрів підтримки Академій та Центрів підготовки інструкторів Cisco в Україні, приурочене до 15-річчя програми Cisco в нашій країні. ШАГ отримав нагороду за визначні досягення у розвитку програми Мережевих академій Cisco в Україні. Нагороду приймав Вячеслав Калашніков, керівник напряму «Мережеві технології та системне адміністрування» Комп’ютерної Академії ШАГ.

Вячеслав Калашніков, керівник Cisco Academy Support та Cisco Instructor Training Center при Комп’ютерній Академії ШАГ: «Мені дуже приємно, що Cisco Україна вкотре відмітила вклад Академії ШАГ у розвиток програми Академій Cisco в Україні».

 

cisco

Довідка:Cisco Systems, Inc. — американська транснаціональна компанія, що розробляє та продає мережеве обладнання. Cisco Systems створила багаторівневу розгалужену систему сертифікації інженерів з комп’ютерних мереж. Завдяки тому, що екзамени цієї системи перевіряють знання не лише продукції Cisco, але і знання мережевих технологій і протоколів, багато організацій, що працюють на мережевому обладнанні інших фірм, визнають цінність професійних сертифікатів Cisco. Мережева академія Cisco — це комплексна програма електроного навчання. Її програма включає матеріали, що доступні через Інтернет, інструменти оцінки знань, засоби спостереження за академічними успіхами студентів, практичні лабораторні заняття, а також курси підготовки для отримання визнаних в галузі професійних сертифікатів. Мережева академія була заснована в жовтні 1997р. і на даний момент працює в 165 країнах. Завдяки зворотньому зв’язку та електронним засобам оцінки, програма Академії постойно адаптується з метою підвищення успішності освіти та досягнень студентів. Інфраструктура Академії дозволяє надати багату, інтерактивну та персоналізовану програму навчання студентам у всьому світі.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження