м. Рівне, вул. Соборна, 16

Новини IT Jam 2015!

Banner_600x250

Шановні друзі!

Ми опублікували інформацію про наших дивовижних спiкерiв, які приєднались до одного з найбiльш вiдомих заходiв украiнськоi ІТ-індустрії – 7го IT Jam “Meet&Mix”. І це ще не все!

Ми нагадуємо, що IT Jam 2015 вiдбудеться 21 березня на головній арені країни – НСК «Олімпійський», і цього разу, ми покажемо, що класного і цікавого зараз відбувається в IT, і розповімо, як зробити свій перший крок в IT.

Безкоштовний квиток-запрошення надасть вам доступ до всіх зон на ІТ Jam 2015:

  • Дві основні сцени, на яких будуть виступати вже всiм добре відомi спiкериз 6 різних країн світу, з відомих ІТ-компаній, проектів та галузей: безпека, електронна охорона здоров’я, енергетика та комунальні послуги, криптографія, окулографiя, автоматична галузь та іншi.
  • Ярмарок навчальних ініціатив: ви будете мати можливість дізнатися, як потрапити до IT-сфери, або як покращити свої знання та навички в IT-галузі. Також у вас буде шанс виграти сертифікати на навчання від наших Освітніх Партнерів. Крім того, ми запускаємо першу щорiчну Нагороду – IT Education Awards, яка спрямована на заохочення тих, хто вкладає свою єнергію та час в навчання і розвиток ІТ професіоналів. Приходьте та дiзнайтесь, хто стане переможцем!
  • Gadget corner (або ж iнтерактивна зона): Drones, Oculus Rift, 3D-принтер, системи eye-tracking, роботи та ще багато чого цiкавого! Приходьте та доторкнiться до майбутнього – воно вже сьогодні!

Вхід на захід вільний, але вам необхідно зареєструватися, щоб отримати запрошення. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, це займе всього декілька хвилин.

Будьте частиною IT Jam 2015 – унікальної події ІТ-індустрії України! Чекаємо на зустріч з вами найближчим часом.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму