м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерна Академія ШАГ відкриває філіал у Швейцарії!

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд


Комп’ютерна Академія ШАГ стала першим українським навчальним закладом, який відкрив своє відділення у Швейцарії!

Було підписано угоду про відкриття нової філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Сорок дев’ятий за рахунком навчальний центр Академії розташується в швейцарському місті Женева. Нова філія створюється в партнерстві з Женевської школою бізнесу (GBS) – лідером в сфері ділової освіти Швейцарії.

Студенти розпочнуть навчання вже у квітні. Цього року швейцарські студенти можуть розпочати навчання за найбільш популярними і затребуваними програмами: інтернет-маркетинг, кібербезпека, цифровий дизайн, розробка програмного забезпечення. Також будуть доступні програми розвитку для дітей та підлітків: Мала Комп’ютерна Академія та Junior Business Academy.

Відкриття філії стало логічним продовженням міжнародного визнання Комп’ютерної Академії ШАГ. В рамках всесвітнього форуму WSIS, який проходить під егідою ООН, академія увійшла у ТОП-5 світових проектів в номінації «Створення потенціалу». Протягом 2018 року проекти Академії користуються підтримкою ЮНЕСКО і Міжнародного союзу електрозв’язку (ITU).

Женева – найбільший світовий політичний, фінансовий, науковий і культурний центр. Швейцарський навчальний центр IT STEP буде знаходитись у діловому центрі міста, де розташовані штаб-квартири міжнародних організацій: Європейського відділення ООН, Світової організації торгівлі, Міжнародного Червоного Хреста, Всесвітньої організації охорони здоров’я. У Женеві розташована штаб-квартира Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН), один з найвідоміших проектів – великий адронний коллайдер, найбільший прискорювач елементарних частинок у світі.

Коментар генерального директора Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитра Корчевського:

Відкриття філії у Швейцарії – важливий крок у розвитку Академії, але далеко не перший досвід роботи Комп’ютерної Академії ШАГ за межами України. На даний момент відкрито 22 міжнародні філії в 16 країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Випускники нашої Академії успішно працюють в найбільших міжнародних компаніях у всьому світі, таких як Microsoft, IBM, Skype, Cisco, HP, Siemens, Amazon. В рамках нашого стратегічного партнерства з Женевською школою бізнесу ми будемо просувати нові освітні проекти на стику бізнес-навчання та ІТ-технологій у всьому світі.

Комп’ютерна Академія ШАГ була заснована в 1999 році і є лідером у сфері професійної IT-освіти. Академія має статус авторизованого навчального центру Microsoft, Cisco, Autodesk. Комп’ютерна Академія ШАГ має 49 філій у 17 країнах світу, в яких навчається понад 35 тисяч студентів.

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму