м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерна Академія ШАГ отримала найвищу нагороду від Cisco Networking Academy

15 листопада в Афінах пройшов ювілейний Міжнародний саміт партнерів Мережевої Академії Cisco. В рамках щорічної зустрічі були вручені призи переможцям конкурсу Cisco ASC Partner Rewards Program.

В цьому році Комп’ютерна Академія ШАГ отримала відразу дві нагороди від Cisco Networking Academy. Крім диплома “Premier + Partner”, який був вручений за внесок в успіх студентів і викладачів, Академія отримала також найвищу нагороду – Certificate of recognition Computer Academy Step as a Premier + Partner in the ASC Rewards Program.

Комп’ютерна Академія ШАГ отримала особливий статус “Premier + Partner” – за надання зразкових послуг спільноті Cisco Networking Academy, а також за підтримку майбутнього покоління творців, які будуть вирішувати глобальні світові проблеми.

Компанія Cisco Systems, світовий лідер в сфері інформаційних технологій і передачі даних, вже два десятки років розвиває освіту в IT-сфері в усьому світі. В рамках Мережевої Академії Cisco компанія співпрацює з навчальними закладами, які готують фахівців з побудови і обслуговування комп’ютерних мереж будь-якого ступеня складності і надійності.

Cisco Networking Academy високо цінує досягнення Комп’ютерної Академії ШАГ, яка визнана кращим центром підготовки інструкторів Центральної та Східної Європи. Цьогоріч робота Академії була удостоєна найвищої нагороди, яку з рук віце-президента Cisco пана Харбріндера Канга прийняв завідувач кафедри “Мережі та кібербезпека” Вадим Ткаченко.

Студенти Комп’ютерної Академії ШАГ мають можливість безкоштовно пройти тестування в рамках Cisco Networking Academy і отримати навчальні та промислові сертифікати, які підтверджують їхню кваліфікацію. Студенти і випускники Академії отримують сертифікати CCNA, CCNA Security, IT Essentials і CCNP, які високо цінуються роботодавцями в усьому світі.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму