м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп’ютерна Академія ШАГ – найкращий центр підготовки інструкторів Cisco Центральної та Східної Європи

Комп'ютерна Академія ШАГ - найкращий центр підготовки інструкторів Cisco22-23 жовтня в Барселоні відбувся саміт мережевих академій Cisco (NetAcad Partner Summit).

Однією з визначальних подій саміту стала Partner Recognition Program and Awards, під час якої були відзначені кращі Центри підготовки інструкторів та Центри підтримки Академій кожного регіону. У регіоні «Центральна та Східна Європа, країни СНД» (CEE RCIS) кращим Центром підготовки інструкторів був визнаний ITC на базі Комп’ютерної Академії ШАГ.

Нагороду мав честь отримати В’ячеслав Калашніков – керівник напряму «Мережеві технології та системне адміністрування», керівник Cisco Academy Support Center і Cisco Instructor Training Center при Комп’ютерній Академії ШАГ.

 

Комп'ютерна Академія ШАГ - найкращий центр підготовки інструкторів CiscoКомпанія Cisco вже більше 15 років бере активну участь у розвитку освіти в IT-сфері. Для цього був створений освітній проект – Мережева Академія Cisco. Цей проект орієнтований на підготовку мережевих фахівців (у співпраці з вищими навчальними закладами), що можуть вирішувати серйозні завдання в сфері побудови та обслуговування сучасних мереж. Щорічно компанія організовує спеціальний захід для партнерів проекту – NetAcad Partner Summit.

 

NetAcad Partner Summit цього року відбувся 22-23 жовтня в Барселоні (Іспанія) та зібрав представників Центрів підтримки Академій (Academy Support Center) і Центрів підготовки інструкторів (Instructor Training Center) з Європи та інших регіонів. На саміті обговорювалися питання розвитку програми Мережевих Академій Cisco.

 

Компанія Cisco – світовий лідер в сфері інформаційних технологій. На даний час академії Cisco діють у 165 країнах, де навчається близько мільйона студентів.

Комп’ютерна Академія ШАГ – найбільший недержавний навчальний заклад, що спеціалізується на комп’ютерній освіті. Академія представлена у 8 країнах світу, має 27 філій, кількість випускників – 70 000. Студенти ШАГу є переможцями престижних всеукраїнських та світових IT-чемпіонатів і конкурсів.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму