м. Рівне, вул. Соборна, 16

Київ, 9 вересня. Головна подія року в сфері комп’ютерної графіки – CG EVENT.

Офіційна частина. Міжнародна конференція CG EVENT присвячена комп’ютерній графіці в найскладніших і творчих її проявах: анімація, спецефекти в кіно, комп’ютерні ігри, віртуальна реальність, симуляція фізичних явищ, реалістичний рендеринг. Конференція проводиться з 2006 року в Москві, Вільнюсі, Києві, Санкт-Петербурзі. Партнери – Wacom, Intel, AMD, HP, Autodesk, Chaos Group, Maxon, Wargaming, Plarium, Snapchat та ін.

Тепер неофіційно. Якщо ще п’ять років тому комп’ютерну графіку можна було розділити на кіно, анімацію, ігри та інші романтичні назви, то зараз глобалізація технологій стрімко закручує різні галузі графіки в один крутий строкатий заміс, назви якому немає, та й не буде, бо вона застаріє раніше, ніж її озвучать.

Київський CG EVENT буде в цьому сенсі найбільш радикальним – він покликаний відобразити стрімке зростання величезної кількості нових проектів і технологій, яке відбувається зараз на українському IT- ринку. Ключовою особливістю конференції є унікальна програма виступів в різних сферах комп’ютерної графіки за участю міжнародних спікерів з найбільших студій зі всього світу.

Цього року на конференції виступить Джама Джурабаев з лондонської студії ILM з розповіддю про концепт-арт нового типу для VR і 360. Владислав Ахтирський з MPC Ванкувер розкриє секрети створення ефектів для “Книги Джунглів” і “Мумії”. Відомий київський художник Роман Гуро проведе майстер-клас зі створення персонажів. Українські студії Cinnamon і Terminal FX розкажуть про нові кінопроекти. Студія Wargaming проведе серію виступів з кращими міжнародними спікерами. Студія Toonbox розповість про новий формат анімації в VR і 360, що сполучає елементи гри і кіно. Будуть представлені майстер-класи від художника Олександра Підгірного в сфері концепт-дизайну. Школи CG – Tarian і 3Д-Maya представлять освітні виступи на найрізноманітніші теми від анімації до моделювання.

Нові версії тривимірних пакетів представлять компанії Maxon і Autodesk, а лідер в області програм для рендеринга, компанія Chaos Group, представить засекречені поки що новини про VRay та інші продукти. VR-тема так само отримає широке освітлення в програмі. Провідні студії розкажуть про те, як вони застосовують VR і технології Unity3D не лише в іграх, але й в анімації та кіно.

2Д-блок, що проходить за підтримки компанії Wacom, збере виступи кращих художників і нагадає про те, що складна графіка розпочинається з простого малюнка і що без хорошого художника не варто починати проект будь-якого рівня складності.

Всі деталі: cgevent.com.ua

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму