м. Рівне, вул. Соборна, 16

IT-Оскар 2012 отримав Алекс Туманов!

IT-Awards Cup

Керівник навчального напрямку “Розробка програмного забезпечення” Комп’ютерної Академії ШАГ Алекс Туманов отримав «IT-Оскар»!

15 вересня 2012 року відбулась важлива подія в житті українського IT-суспільства. В цей день було проведено вручення нагород в рамках першого національного конкурсу Ukrainian IT Awards.

Всеукраїнська незалежна нагорода «IT Awards» — це проект, метою якого є визначення та нагородження кращих професіоналів ІТ-галузі. Він проводиться за підтримки ІТ Асоціації України, Львівського ІТ Кластера, компанії SoftServe, каналу новин “24” і телеканалу «ZIK».

Нагорода «IT Awards» вручається видатним професіоналам своєї справи в номінаціях «Quality Assurance», «Project Management», «Software Engineering», «Software Architecture», «Business Analysis» та «IT Education».

Кращих професіоналів України визначало авторитетне судівське журі. В склад експертної ради війшло більше 20 визнаних гуру IT-індустрії. Імена Тараса Кіцмея, Олексія Скрипника, Віджея Прасада, Алістера Кокберна, Ігоря Шаститко, Рекса Блэка, Альберто Феррарі, Слави Панкратова та багатьох інших відомих не лише в Україні, але й по всьому світу.

Вердикт суддів був оголошений під час офіційної церемонії нагородження 15 вересня в «Президент Отелі» міста Київ. «IT-Оскар» в номінації «IT Education» отримав Алекс Туманов, керівник навчального напрямку “Розробка програмного забезпечення” в Комп’ютерній Академії ШАГ!

Комп’ютерна Академія ШАГ вітає Алекса Туманова з цією заслуженою нагородою! Перемога в IT-AWARDS ще раз доводить, що в Комп’ютерній Академії ШАГ працюють справжні професіонали своєї справи!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму