м. Рівне, вул. Соборна, 16

Грант від Microsoft для студентів ШАГу склав $ 50 тисяч

Time Enable Talk

Українська команда QuadSquad донецьких студентів з Комп’ютерної Академії ШАГ отримала від корпорації Microsoft грант розміром $ 50 тис., як переможець Imagine Cup Grants – міжнародної програми грантів корпорації. У Micrsoft обіцяють допомогти команді у пошуку інших інвесторів та бізнес-партнерів.

Отримані кошти будуть направлені на подальший розвиток винаходу під назвою Enable Talk Gloves. Це рукавички, оснащені сенсорами, сонячними батареями для підтримки акумулятора, розраховані на людей з обмеженими можливостями спілкування.

Спеціальна програма перетворює знаки, зроблені рукою в такий рукавичці, у текст або мову. Вся система підєднується до смартфону через Bluetooth. Студенти вважають, що їхній проект – це шанс для більш ніж 40 млн. людей отримати більше можливостей для спілкування.

 

Окрім QuadSquad, гранти отримали німецький проект Graphmasters (за навігаційну систему), StethoCloud (Австралія) – за розробку стетоскопа, який працює з мобільним додатком, Vivid (Єгипет) – за хмарний додаток, що дає доступ до медичної історії пацієнтів і Cipher256 (Уганда) – за мобільний додаток, що допомагає доглядати за вагітними.

Команда студентів «ШАГу» виграла міжнародний конкурс студентських технологій Imagine Cup в категорії «розробка ПЗ», який проводить Microsoft і отримала премію $ 25 тис.

Проект команди Enable Talk Gloves потрапив до списку кращих винаходів року за версією журналу Time.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження