м. Рівне, вул. Соборна, 16

Фільм студентів ШАГу на міжнародному фестивалі КіноЛев!

КіноЛев 2012

Уже третій рік поспіль Комп’’ютерна Академія “ШАГ” бере участь у кінофестивалі “КіноЛев”. Кожного року студенти демонструють свої короткометражні анімаційні фільми, створені в стінах Академії, які гідно конкурують з іншими анімаційними та відеофільмами, і навіть з фільмами, знятими на кіноплівку.

Це свідчить про високий рівень підготовки Комп’ютерної Академії ШАГ, який оцінюють абсолютно незалежні кіноексперти з України, Польщі, Грузії та інших країн. 22 серпня розпочнеться VII Міжнародний фестиваль незалежного кіно ““КіноЛев 2012″”. Пріоритетом відбору фільмів на фестиваль є незалежний погляд на світ молодих кіномитців.

В цьому році у номінації “”Молоде українське кіно”” Академію ““ШАГ”” представляють студенти Львівської філії Андрій Жарський, Іван Вівчар та Роман Дивчук. Їх короткометражний анімаційний фільм ““Троє” – це спільний дипломний проект. Це історія про трьох підлітків, які приїхали відпочити в Карпатах. Але через нерозважливу і безвідповідальну поведінку у горах вони відразу знайшли пригоди на свою … голову. Тривалість фільму 4:50. Анімація виконана у програмі Autodesk Maya.

 

Американська компанія Autodesk (штат Каліфорнія) – світовий лідер ринку рішень для 2D/3D проектування, дизайну, графіки, анімації та інновацій – відзначила львівський навчальний заклад, як найкращий у підготовці графіків і аніматорів серед навчальних закладів країн СНД за підсумками 2011 року.

У рамках “”КіноЛева”” відбуватимуться конкурсні програми, прем’’єри, презентації та творчі зустрічі, ретроспективні покази. Цей фестиваль присвячується творчості Сергія Параджанова, візитівкою якого є українська стрічка “”Тіні забутих предків””.

 

Бажаємо успіху нашим студентам!!!

 

Довідка: КіноЛе́в — фестиваль незалежного кіно, який проходить щороку з 2006 на початку третьої декади серпня у Львові (в рамках святкування Дня Незалежності України). Організатором фестивалю є львівський Музей Ідей. З 2010 року фільми, представлені на фестивалі, озвучують українською мовою.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму