м. Рівне, вул. Соборна, 16

Безкоштовні пробні уроки для школярів

21 серпня
12:00
Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2015/08/21 12:00:00

безкоштовни уроки

Запрошуємо дітей віком від 9 до 14 років на безкоштовні пробні уроки в Комп’ютерну Академію ШАГ.

Ваша дитина на практиці дізнається як цікаво і з користю проходять заняття в Малій Комп’ютерній Академії. Діти разом з викладачами поринуть в захопливий світ комп’ютерних технологій і зможуть спробувати себе в одному із напрямків.

Теми найближчих пробних уроків для школярів:

Творити чудеса з Adobe Photoshop – 19.08.15

Після проходження даного уроку ви отримаєте ази реставрації старих пошкоджених фото, зможете видаляти непотрібну частину на фото, забирати ефект «червоних очей», покращити колір шкіри, позбавитись від недоліків шкіри. Дівчата здобудуть божественну красу, а хлопці – мужній образ. Ви з легкістю зможете змінити фон фотографії, «стерти» з фото небажані об’єкти, створити надзвичайні рамки для ваших шедеврів. Ви навчитеся застосовувати неймовірні чудеса фотомонтажу.

Створення сайту – 26.08.15 12:00

Реєстрація особистої поштової скриньки, реєстрація імені сайту і публікація сайту в Інтернеті, вибір дизайну сайту з наявних шаблонів, заповнення сайту інформацією, що відповідає вибраній тематиці (текст, фото, анімація, поточне відео, файловий архів), інтеграція сайту с соціальними мережами і додавання віджетів – з цими аспектами створення сайту ви ознайомитесь на даному пробному уроці.

Оперуємо комп’ютер – 21.08.15 12:00

Поринь у світ комп’ютерних технологій! Впродовж даного уроку дитина зможе повністю самостійно розібрати комп’ютер і, можливо, зібрати його. На цьому пробному уроці ми ознайомимо школяра з головними героями сучасного комп’ютерного світу: корпус, блок живлення, материнська плата, процесор, оперативна пам’ять, вінчестер, DVD-ROM, відеокарта, емулятор збірки комп’ютера.

Зареєструватися

Ім'я, Прізвище*
Телефон*
E-mail*
Вік дитини*
Звідки Ви дізналися про захід?*

21 серпня
12:00
Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2015/08/21 12:00:00

Зареєструвалося вже:

102

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму