м. Рівне, вул. Соборна, 16

500 000 грн. для розвитку IТ-молоді!

золотий байт

Міжнародний IT-Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015» надає нові можливості для талановитої молоді з України, Білорусі, Казахстану та Естонії! Це шанс реалізувати свої ідеї і зарекомендувати себе серед представників найбільших IT-компаній світу. Призовий фонд Чемпіонату – півмільйона гривень.

Трохи менше місяця залишилося до завершення прийому заявок для участі у Міжнародному чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015». В минулому році Чемпіонат побив рекорди: у конкурсі взяло участь більше 8 тис. чоловік. У Регіональному фіналі за перемогу змагалися 520 проектів, з яких найбільш талановиті були запрошені на Міжнародний фінал Чемпіонату.

Багато учасників отримали пропозиції про роботу від світових IT-компаній, а автори найцікавіших стартап-проектів отримали інвестиції та підтримку.

Серед важливих досягнень «Золотого Байту-2014» були спеціальні призи для студентів і наставників команд. Так, ментор команди, яка здобула перемогу в Міжнародному фіналі чемпіонату в номінації NoSQL Еxpert від компанії InterSystems, отримав тиждень стажування в Кембриджському університеті. Для студентів, окрім призів, були передбачені освітні поїздки у світові центри інформаційних технологій. Організатори «Золотого Байта» цього року продовжують традицію і приготували переможцям захоплюючі подорожі на кращі світові IT-івенти.

«Золотий Байт-2015» приймає естафету і запрошує всіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями і дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні найвищих нагород.
Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ та ініціатор проведення Чемпіонату «Золотий Байт»: «IT-ринок України потребує таких чемпіонатів. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе і змусити IT-компанії звернути на себе увагу. Адже саме виклики дають нам можливість зрозуміти, хто ми є насправді. І немає нічого кращого, ніж, прийнявши виклик, перемогти ».

Для того, щоб стати учасником Чемпіонату, необхідно пройти онлайн-реєстрацію і подати свій проект до 21 лютого 2015 року. Міжнародний фінал «Золотого Байта-2015» відбудеться у квітні 2015 в Києві.

Генеральними партнерами Чемпіонату «Золотий Байт» виступають провідні компанії у сфері IT: Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, полиграфия Wolf, Stearling Studio та інші.

Цього року представлена нова номінація від компанії Microsoft – Best in Cloud. Участь у даній номінації передбачає роботу з сервісом Microsoft Azure.

Номінації Чемпіонату:

  • 1.Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів).
  • 2.Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
  • 3.Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
  • 4.Game Design (конкурс зі створення ігор).
  • 5.Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
  • 6.Web Design (конкурс web-проектів).
  • 7.Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • 8.NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
  • 9.Best in Cloud (конкурс проектів з використанням сервісу Microsoft Azure).
  • 10.Junior Competition (конкурс для дітей 10-14 років).

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті доступна на сайті www.goldenbyte.org і сторінках проекту в соцмережах: www.facebook.com/GoldenByteInternational, www.vk.com/goldenbyte.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму