м. Рівне, вул. Соборна, 16

16 квітня відбудеться найбільша IT-конференція Східної Європи – iForum-2015

banner_851x315

Найкрутіша конференція айтішників пройде 16 квітня в МВЦ. Щорічно iForum збирає тисячі інтернетчиків і бізнесменів з України та країн ближнього зарубіжжя. У 2015 році конференція для тих, хто вміє і хоче заробляти в Мережі, стане перемогою інтелекту, волі та ідей над війною і кризою.

«В умовах гострої кризи нам як ніколи важливий обмін досвідом, який допоможе сьогодні «утриматися на плаву» багатьом компаніям, – зазначив голова Оргкомітету iForum Олександр Ольшанський. – Як ефективно перерозподілити рекламний бюджет? Як зберегти цінних співробітників? Де взяти сьогодні гроші на розвиток? Зараз багато речей вимагають нових підходів. Ось про них ми і будемо говорити на iForum».

До вже традиційних чотирьох потоків – Бізнес/Стартапи, Реклама, Технології та E-сommerce – приєднається потік «Айтішники рятують світ: волонтерські проекти».

«Гарячими» цього року на iForum будуть теми виходу з кризи – механізми просування та розвитку в умовах жорсткої економії бюджетів. Серед трендових доповідей – загальна «мобілізація»: перехід на мобільні платформи та використання 3G у різних сферах. Будуть також актуальні зараз теми цифрового суверенітету та інформаційної війни.

На конференції в п’ятому потоці вже підтверджено англомовну секцію «The Art of Going Global», секцію «iCity / Smart Urbanism», де розкажуть про big data, open data, «розумний» транспорт, енергетику й не тільки, а у виставковій зоні розміститься Smart City Zone.

Smart City Zone – це міні-приклад «розумного» міста, показаний на iForum. Ми вирішили показати вам наочні рішення, які допоможуть вашому бізнесу розвиватися і рости навіть в умовах смутних часів. Адже саме таким шляхом зараз ідуть Барселона і безліч інших міст, не припиняючи дивувати весь світ своєю ефективністю і зручністю, а найголовніше – бізнес-можливостями та їхньою успішною інтеграцією.

Філософія Smart City полягає в інтеграції новітніх технологій з метою створення єдиного «соціально-технологічного організму», який буде стійким до зовнішніх чинників і загрозам, при цьому забезпечує своїх мешканців усім необхідним. Робототехніка, адитивні технології, Інтернет речей, «розумні» будинки, локальне цифрове виробництво, поновлювані джерела енергії, дрони, віртуальна і доповнена реальність, автоматизований транспорт, електронне управління інфраструктурою.

«Ми, як і раніше, розглядаємо iForum як локомотив розвитку і важливу в цей непростий час підтримку, – підкреслив О. Ольшанський. – Адже людям сьогодні дуже важливо відчути «плече» і віру в завтрашній день. І iForum надзвичайно потрібен сьогодні і з економічної точки зору, тому що компанії, які беруть участь у конференції, – це наш потенціал розвитку: і величезна кількість робочих місць, і приплив валюти в країну, і перспективи. Адже айтішники – це найкраща частина українського підприємництва».

Серед учасників – власники бізнесів, топ-менеджери великих компаній, стартапери- початківці і просто користувачі. Ті, хто створював Уанет, і ті, хто розвиває його сьогодні.

Зареєструватися на конференцію можна на сайті iforum.ua, а отримати додаткову інформацію – за номером 201-01-03.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму