м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп'ютерний
літній табір

Канікули з користю!

video

ЛІТНІЙ МІСЬКИЙ
КОМП’ЮТЕРНИЙ ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, в якому школярі від 8 до 15 років можуть познайомитися з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.
Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.
У літньому таборі діти будуть пробувати себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії ШАГ. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії.
Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю! Нудно у нас не буває нікому! Подаруйте дитині магічний світ інформаційних технологій!

в таборі дітей чекають
такі напрямки:

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить не лише дітей, а й дорослих. На заняттях діти дізнаються, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування. Також діти з нуля складатимуть роботів Lego та навчаться керувати ними.

Юний режисер та інструментарій ютубера

Досвід створення власного фільму - це гра, що дозволяє дитині думати і говорити образами, розуміти себе і навколишній світ, це діалог між внутрішнім світом дитини і зовнішньої дійсністю. Ми навчимо дітей, як правильно провести відеозйомку та змонтувати власний відеоролик.

Створення сайтів WIX

Під час занять діти більше дізнаються про веб-технології, з чого починається створення сайту, головні правила та принципи роботи у веб-середовищі, а також створять свій перший сайт!

Створення мобільних додатків

Під час занять діти більше дізнаються про веб-технології, з чого починається створення сайту, головні правила та принципи роботи у веб-середовищі, а також створять свій перший сайт!

Фотостудія і робота з відео

У дітей буде чудова можливість попрацювати у фотостудії з використанням професійної фототехніки. Діти навчаться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. А ще дізнаються як правильно знімати відео не лише на професійну техніку, а й на мобільний телефон та монтувати зі спецефектами.

Комп’ютерний геній

Комп’ютерні технології розвиваються з надзвичайною швидкістю. Пропонуємо не відставати від сучасних технологій і познайомити дітей ближче з комп’ютером та його можливостями. Діти дізнаються з чого складається комп'ютер, як виправити прості несправності та різні секрети у роботі з веб-браузерами.

Створення мобільних додатків

Ваша дитина ні дня не може провести без свого смартфону? Обожнює користуватися мобільними додатками? В таборі вона самостійно зможе створити мобільний додаток під Android та завантажити його собі на телефон.

GAME дизайн та розробка ігор

Ваша дитина обожнює комп’ютерні ігри? А в таборі вона навчиться їх створювати! Дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій – діти дізнаються, як влаштовані улюблені ігри та що важливо вміти і знати, щоб стати розробником.

Школа особистісного розвитку

Ігри та вправи на креативність, уроки лідерства та ефективного спілкування чекають дітей на заняттях. Діти навчаться працювати в команді, відповідально приймати рішення, домовлятися, планувати свій час, розподіляти сили для вирішення завдань та ще багато корисного.

English Project

Упродовж занять з англійської мови діти матимуть нагоду в цікавій ігровій формі закріпити наявні знання з іноземної, а також здобути нові. Всі заняття проходитимуть тематично.

зміни літнього
табору 2018:

11.06 / 22.06

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

25.06 / 06.07

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

09.07 / 20.07

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

23.07 / 03.08

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

06.08 / 17.08

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

20.08 / 31.08

з 09:00 до 14:00

Вартість

2800 грн.

Відпочиваючи, пізнавай!

Ніяких труднощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма літнього табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному Таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

Всі заняття проходять в Комп'ютерній Академії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

Запис на навчання

Заповніть форму українською мовою

Переглянути приклад договору

Ціна 4800 грн (з харчуванням)

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму