м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп'ютерний
літній табір

Канікули з користю!

До початку занять залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
Записатися на навчання
video

ЛІТНІЙ МІСЬКИЙ
КОМП’ЮТЕРНИЙ ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, в якому школярі від 8 до 15 років можуть познайомитися з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.
Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.
У літньому таборі діти будуть пробувати себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії ШАГ. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії.
Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю! Нудно у нас не буває нікому! Подаруйте дитині магічний світ інформаційних технологій!

в таборі дітей чекають
такі напрямки:

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить не лише дітей, а й дорослих. А ми можемо допомогти подарувати вашій дитині прекрасну нагоду поринути в світ робототехніки, навчити конструювати та керувати своїми власними роботами!

Арт-майстерня

У нашій арт-майстерні діти навчаться азам роботи з графічними програмами та як створити власний сайт-візитку. Вони поринуть у яскравий світ, де створюватимуть власні неповторні шедеври, якими будуть пишатись. Освоять основні прийоми створення колажів, giff-анімації, обробки фотографій. Ваша дитина здивує своїх друзів власними дизайнерськими розробками. Крім цього, ми навчимо вашу дитину створювати неповторні аватарки для соціальних мереж. А створена власноруч сторінка-портфоліо в мережі інтернет допоможе вам оцінити креативні здібності юного генія.

Створення 3D персонажу

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням та текстуруванням тривимірних об'єктів. Та самостійно зробить 3D модель героя з популярного мультфільму.

Юний режисер

Досвід створення власного фільму – це гра, що дозволяє дитині думати і говорити образами, розуміти себе і навколишній світ, це діалог між внутрішнім світом дитини і зовнішньою дійсністю. Ми навчимо, як правильно проводити відеозйомку та як змонтувати власний відеоролик.

Комп’ютерний геній

Комп’ютерні технології розвиваються з надзвичайною швидкістю. Пропонуємо не відставати від сучасних технологій і познайомити вашу дитину ближче з комп’ютером та його можливостями. З чого він складається, як виправити прості несправності та як розібрати і, головне, зібрати системний блок.

Анімаційна студія

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може їй буде цікавіше їх створювати? У таборі вона зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які гратиме разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, звук, а також двовимірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

зміни літнього
табору 2017:

12.06 / 23.06

з 09:00 до 14:00

Вартість

2450 грн.

26.06 / 07.07

з 09:00 до 14:00

Вартість

2450 грн.

10.07 / 21.07

з 09:00 до 14:00

Вартість

2450 грн.

24.07 / 04.08

з 09:00 до 14:00

Вартість

2450 грн.

07.08 / 18.08

з 09:00 до 14:00

Вартість

2450 грн.

Відпочиваючи, пізнавай!

Ніяких труднощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма літнього табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному Таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

Всі заняття проходять в Комп'ютерній Академії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

Запис на навчання

Заповніть форму українською мовою

Переглянути приклад договору

Ціна 4800 грн (з харчуванням)

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження