м. Рівне, вул. Соборна, 16

Комп'ютерний
літній табір

Канікули з користю!

5-й сезон Комп’ютерного
табору для дітей!

Якщо ваша дитина цілими днями проводить час за комп’ютером, грає в комп’ютерні ігри і занурена у світ соціальних мереж, не поспішайте її за це лаяти. Можливо, у вас підростає майбутній комп’ютерний геній – програміст або дизайнер. Просто спрямуйте енергію вашої дитини в потрібне русло. Подаруйте їй незабутній літній відпочинок, відправивши в Літній Комп’ютерний Табір в Академію ШАГ.
Літній Комп’ютерний Табір в Комп’ютерній Академії ШАГ – це захоплююче, а головне пізнавальне проведення часу для Вашої дитини. Два інтенсивних тижні навчання програмуванню, фото- , відеозйомці, роботі в команді та багатьом іншим речам зроблять літо незабутнім!

в таборі дітей чекають
такі напрямки:

Арт-майстерня

У нашій арт-майстерні діти навчаться азам роботи з графічними програмами та навчаться створювати власний сайт-візитку. Вони поринуть у яскравий світ, де створюватимуть власні неповторні шедеври, якими будуть пишатись. Освоять основні прийоми створення колажів, giff-анімації, обробки фотографій. Ваша дитина вразить уяву усіх друзів своїми власними дизайнерськими розробками. Крім цього, ми навчимо вашу дитину створювати неповторні аватарки для соціальних мереж. А створена власноруч сторінка-портфоліо в мережі інтернет допоможе вам оцінити креативні здібності юного генія.

Юний режисер

Досвід створення власного фільму – це гра, що дозволяє дитині думати і говорити образами, розуміти себе і навколишній світ, це діалог між внутрішнім світом дитини і зовнішньою дійсністю.

Комп’ютерний геній

Комп’ютерні технології розвиваються з надзвичайною швидкістю. Пропонуємо не відставати від сучасних технологій і познайомити Вашу дитину ближче з комп’ютером та його можливостями. З чого він складається, як встановити та налаштувати операційну систему, як організувати роботу з мережею? Зламалась мишка? За допомогою гарячих клавіш можна працювати, доки не з’явиться нова.
Ваша дитина зрозуміє, що інтернет це не тільки ігри та посиденьки ВКонтакті. Вона отримає відповіді на всі ці питання і переконається в безлічі їх переваг – доступності, безпеці, швидкості, надійності і стабільності.

зміни літнього
табору 2016:

13.06 / 24.06

з 09:00 до 12:00

Вартість

2200 грн.

Акція «Раннє бронювання»:
до 30 травня – вартість всієї зміни всього 1800 грн.

27.06 / 08.07

з 09:00 до 12:00

Вартість

2200 грн.

Акція «Раннє бронювання»:
до 13 червня – вартість всієї зміни всього 1800 грн.

11.07 / 22.07

з 09:00 до 12:00

Вартість

2200 грн.

Акція «Раннє бронювання»:
до 27 червня – вартість всієї зміни всього 1800 грн.

25.07 / 05.08

з 09:00 до 12:00

Вартість

2200 грн.

Акція «Раннє бронювання»:
до 11 липня – вартість всієї зміни всього 1800 грн.

08.08 / 19.08

з 09:00 до 12:00

Вартість

2200 грн.

Акція «Раннє бронювання»:
до 25 липня – вартість всієї зміни всього 1800 грн.

Відпочиваючи, пізнавай!

Ніяких труднощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма літнього табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному Таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

Всі заняття проходять в Комп'ютерній Академії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження