м. Рівне, вул. Соборна, 16

В Азербайджані новий філіал Академії ШАГ відкрито у співпраці з тамтешнім Міністерством освіти

mal14-го вересня відбулося урочисте відкриття філіалу Комп’ютерної Академії ШАГ в Баку (Азербайджан). У церемонії відкриття взяли участь президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, міністр освіти Мікаіл Джаббаров та генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитро Корчевський.

Комп’ютерна Академія ШАГ Азербайджан – перший в історії Академії філіал, відкритий в партнерстві з міністерством освіти.

mal3

На відкритті філіалу президент Азербайджану познайомився з роботою, проробленою в Академії, яка розмістилася на базі капітально відремонтованого Бакінського професійного ліцею № 9.

В Академії, яка почала діяльність в Баку можуть отримувати освіту 2100 людей віком від 8 до 55 років. Наразі на навчання в Академії записалося 210 людей. Очікується, що до закінчення року їх буде 500. В Академії функціонуватиме 17 комп’ютерних класів, лабораторія робототехніки, художня студія, 4 спеціалізовані лабораторії графічного дизайну та фотостудії.

mal2

16-го вересня в зв’язку з початком діяльності Академії відбувся День відкритих дверей, під час якого гості змогли побачити філіал зсередини та познайомитися із закладом.

Програма включала екскурсію приміщенням Академії, презентації навчальних програм і заходу, де кожен міг дізнатися плани та перспективи Академії та переваги партнерства із закладом.

mal1

На заході зі своїми вітальними  промовами виступили директор державного агентства з професійної освіти при Міністерстві освіти Азербайджанської республіки Фаміль Мустафаєв та депутат Меллі Меджліса Таір Міркищиллі, генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитро Корчевський, директор бакінського офісу компанії Lenovo Расим Бахиш, а також директор Комп’ютерної Академії ШАГ Азербайджан Олексій Слєпцов.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму