м. Рівне, вул. Соборна, 16

“Український стартап: випускники ШАГу на 150 мільонів”

331

Кілька днів тому світовий Інтернет сколихнула новина про угоду українського стартапу Looksery і популярного мобільного застосування Snapchat, який купив проект одеситів за божевільні 150 млн доларів!

Комп’ютерна Академія ШАГ в першу чергу відчуває гордість за юних мільйонерів, адже троє з розробників цього унікального стартапу – випускники Одеської філії Академії, отже Одесу можна з упевненістю назвати «батьківщиною» Looksery.

Костянтин Згировский (Project Manager & Senior Android Engineer at Looksery Inc.), Богдан Максимчук (Product designer at Looksery Inc.), Марина Николенко (QA Engineer at Looksery Inc.) – ті самі геніальні хлопці та дівчата, які на своєму прикладі довели, що мрії збуваються, а з коктейлем з наполегливої праці, віри у свій проект і крапельки таланту будь-яка мета досяжна.

Ми нескінченно раді, що все більше наших студентів займають своє місце у світі високих технологій, будують чудову кар’єру або докорінно змінюють своє життя. Надихнутися Історіями успіху наших студентів можна за посиланням

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження