м. Рівне, вул. Соборна, 16

Lviv Freelance Forum 2016 (Autumn)

eng1-115 жовтня 2016 року відбудеться 6-та конференція Lviv Freelance Forum 2016 (Autumn), котра збере понад 300 фрілансерів, лідерів невеликих аутсорсингових команд та власників малих та середніх аутсорc-компаній.

На Вас чекають такі 3 потоки:
  • Bid & Tender – для тих, хто цікавиться продажами та взаємовідносинами з клієнтами на Upwork. Як написати killer proposal, чи можливо відфільтрувати безпроблемних клієнтів на попередньому етапі, як побудувати таку репутацію, щоб займатись тільки клієнтами, котрі самі прийшли, і альтернативні джерела отримання клієнтів та як зробити їх “вічними” – і це лише мала частина інформації, яку ви отримаєте на цьому потоці.
  • Evolution – для досвічених фрілансерів, котрі вже працюють на Upwork по хорошим рейтам з постійними замовниками, але задумуються “а що далі?”. Саме тут у вас буде унікальна нагода дізнатись, чи може фрілансер на Upwork працювати за рейтами вище позначки 50$/год., як виглядає лайфстайл і вихід на пенсію “вічного” контрактора, для відкривати власну агенцію та завдяки реальним прикладам ви переконаєтесь що з фрілансу в стартап і назад – це абсолютно реально.
  • Outsourcing Business – обов’язково мають відвідати власники та топ-менджери малих аутсорсингових компаній. Адже саме тут ви дізнаєтесь про те, як визначити своє місце на висококонкурентному ринку IT-сервісних компаній, на прикладах побачите, як можна успішно спозиціонувати свою компанію, не оминете фінансовий менеджмент і обов’язково отримаєте реальні лайфхаки з тімбілдінгу, корпоративної культури та того, що робить групу проектів насправді компанією.

Якщо ви хочете дізнатись про те, як вибрати правильного клієнта та проект, про стратегію розвитку аутсорсингової компанії, тоді вам обов’язково потрібно відвідати Lviv Freelance Forum 2016 (Autumn). Тут з вами поділяться актуальними бізнес-техніками, котрі збільшать ваші прибутки.

Коли? 15 жовтня 2016 р.
Де? Львів, Готель “Дністер”.
Детальніше: http://freelance.lviv.ua/.

Спеціально для працівників та студентів Комп’ютерної Академії ШАГ знижка 10% при реєстрації на конференцію. Для отримання знижки потрібно в полі “Додаткова інформація” ввести промокод: ШАГ010.

Придбати квиток можна тут.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму