м. Рівне, вул. Соборна, 16

Команда з Рівного в числі переможців Міжнародного ІТ-Чемпіонату “Золотий байт”!

tubj60PrBjoРівненська команда “РЕАЛІС” виборола друге місце у номінації “Short movie” на Міжнародному фіналі ІТ-чемпіонату “Золотий байт”, який проходив цими вихідними у Києві.

Лев Кормич та Оксана Шпирка, учасники команди, представили на розсуд журі відеопоезію “В магазині, де продають алкоголь”, на слова учасниці команди Оксани.

Робота настільки сподобалася суддям, що вони не вагаючись віддали їй другу сходинку п’ядесталу.

Конкурсна робота команди “РЕАЛІС”

Учасник команди Лев говорить, що ІТ-Чемпіонат “Золотий байт” переконав його у тому, що дизайнерам корисно брати участь у конкурсах, щоб перевірити свої сили та набратися досвіду. “Хочу подякувати Рівненському відділенню Академії ШАГ, моїм викладачам та персонально Юрію Гергелю за те, що переконали взяти участь у конкурсі. Мрію спробувати себе у інших подібних змаганнях. Також хочу подякувати за чудову організацію Чемпіонату і те, що він міжнародний, завдяки цьому нам з Оксаною вдалося познайомитися з класними людьми з Білорусі”, – ділиться своїми враженнями Лев.

Команда Комп’ютерної Академії ШАГ Рівне приєднується до вітань, які пролунали та ще звучатимуть на адресу переможців та бажає нових класних ідей, дизайнерських рішень і перемог! Пишаємося вами, друзі!

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження