м. Рівне, вул. Соборна, 16

GameDev Conference 2016

step (1)

Конференція для розробників ігор відбудеться у Львові!

30 січня у Львові відбудеться наймасштабніша в Західній Україні конференція для розробників ігор – GameDev Conference 2016!

Понад 400 учасників. Своїм досвідом готові поділитись близько 40 спеціалістів з галузі девелоперів, дизанерів, паблішерів та власників студій як вітчизняних, так й закордонних.

Учасників уже чекає 5 тематичних потоків:

  • GameDev Business – для тих, хто прагне дізнатись більше про монетизацію та локалізацію ігор, організацію game-студій, мотивацію працівників і про маркетингові стратегії.
  • GameDev Tech – для тих, хто цікавиться особливостями роботи з ігровими рушіями, ігровою механікою та технічними питаннями розробки ігор.
  • GameDev Art – тут буде нагода дізнатись про те, як зробити яскраву графіку, якісний звук та оригінальних персонажів.
  • GameDev Indie – досвід незалежних розробників: історії успіхів і невдач, методи швидкої розкрутки, корисні інтрументи та лайфхаки.
  • Workshops – практичний потік, де під керівництвом досвідчених розробників Ви зможете зробити щось власними руками! 🙂

Програму події доповнить ігрова частина: шоу-кейси, представлення розробок ґеймджему та презентації іграшок-фіналістів конкурсу Yodo Game Award.

Розробники матимуть нагоду зібрати відгуки від колег та експертів, позмагатись за звання найкращого у 7 номінаціях. До участі в конкурсі можна подавати готові ігри або ідеї для ігор, розроблених у 2015 р.

Детальна інформація на сайті події.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму