м. Рівне, вул. Соборна, 16

Екскурсія у компанію Soft Serve Рівне

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

DSC_5867Студенти Комп’ютерної Академії ШАГ відвідали рівненський офіс Soft Serve – відділення однієї з найвпливовіших ІТ-компаній України.

DSC_5767Для молодих спеціалістів важливо поєднувати освіту та знайомство з індустрією. Навики та практичні знання – це ще не вичерпний перелік відомостей, які потрібно знати, щоб стати бажаним молодим спеціалістом на ринку праці. Soft Skills, про які так багато говорять у середовищі ІТ, найкраще здобувати самостійно досліджуючи та розвиваючи здібності спілкування, роботи в команді, управління часом та ін.

DSC_5781Для 30-х студентів ШАГу, які прийшли на екскурсію, історії про ІТ-компанії, їхній побут та організацію роботи перестали бути просто історіями і стали досвідом, який вони використовуватимуть у професійному житті.

DSC_5844Директор Soft Serve Рівне Сергій Сидорчик познайомив студентів з частиною колективу компанії. Студенти побачили у яких приміщеннях відбувається робота над проектами, де розробники спілкуються з клієнтами, обідають, відпочивають та розважаються.

Старший розробник компанії Олександр Валецький розповів про свій перший досвід в ІТ, нюанси працевлаштування, важливість англійської та багато іншого.

Учасники отримали сувеніри від Soft Serve на згадку про захід.

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму