м. Рівне, вул. Соборна, 16

CG EVENT KIEV 2016 – міжнародна конференція з комп’ютерної графіки

400x30025 вересня 2016 року в Києві пройде CG EVENT KIEV 2016 – міжнародна конференція з комп’ютерної графіки

Міжнародна конференція CG EVENT присвячена комп’ютерній графіці в найскладніших і творчих її проявах: анімація, спецефекти в кіно, комп’ютерні ігри, віртуальна реальність, симуляція фізичних явищ, реалістичний рендеринг. Конференція проводиться в Москві, Вільнюсі, Києві, Санкт-Петербурзі.

Головною темою CG-EVENT 2016 стане стрімке зближення різних областей комп’ютерної графіки і народження нових технологій на стику традиційних напрямків індустрії розваг.

Віртуальна реальність, триста шістдесят, ігрові платформи, що витісняють рендер-технології, компози зливаються з рендером, а рендер йде в хмари. Хмари рендеряться в ріалтаймі, а ріалтайм стає інструментом превізу. Архітектурщики підсаджуються на Unreal Engine, а Unity рве шаблони, випускаючи ADAM. Кіношники нервово курять, дивлячись на сінематікі, а сінематікі ламають кордони між кіно та іграми. Ігри задають тон, ігри народжують чорних лебедів, ігри стають телебаченням. Стрімінг зводить з розуму телевізійників, ютюб добиває телевізійників мільярдами переглядів. Телебачення йде в 8К, глядачі йдуть в VR, стерео йде на пенсію. Призма продовжує маскарад. CG-божевілля тільки починається і про це піде мова на CG EVENT KIEV 2016.

Одним з хітів в області VFX стане виступ студії Double Negative London з розповіддю про виробництво візуальних ефектів до фільмів Interstellar і Terminator: Genisys.

Особливістю часу стане блок виступів, присвячений VR і 360 ° – мова піде про нові закони створення контенту для області, що стрімко розвивається, про те, чи є такі закони і як працювати в умовах «беззаконня». А Wargaming представить свої роботи в 360 °.

Ще однією популярною темою стане використання ігрових двигунів  в різних неігрових напрямках, а також тенденція злиття ігор та кіно. На конференцію приїде легендарний ReJ Zioma з Unity, а Unreal Engine буде представлений в досить незвичному вигляді.

За традицією в Києві буде дуже сильний ігровий блок – партнерами конференції виступлять компанії Plarium і Playrix, які представлять цікаві доповіді та проведуть зустрічі з учасниками в фойє конференції.

Про мільярд переглядів на YouTube і майбутнє анімації можна буде почути на візіонерському виступі Павла Мунтяна, засновника студії Toonbox і батька Куми-Куми і містера Фрімана.

А центральною подією 2Д-блоку стане багатогодинний виступ легендарного українського художника Романа Гуро, що працює в зараз Сінгапурі.

Компанія Autodesk і Maxon презентують нові програмні засоби для тривимірної графіки, а представники HP і Dreamtech розкажуть про апаратні рішення завтрашнього дня.

Також відбудеться традиційний скетч-турнір від компанії Wacom, де малюючи смішні картинки, можна виграти планшет та інші подарунки.

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму