Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

День відкритих дверей в Малій Комп'ютерній Академії!

Безкоштовно

вул. Соборна, 16, 1-й поверх, конференц-зал

8-14

Освіта для дітей - найкраща інвестиція! 

Ваша дитина проводить багато часу за комп'ютером? Обожнює грати в комп'ютерні ігри? Скеруйте її захоплення у правильне русло! 

 

Запрошуємо батьків і дітей 15 лютого на День відкритих дверей в Малій Комп'ютерній Академії познайомитися ближче зі світом технологій! 

Ми розкажемо вам про усі переваги навчання для сучасних дітей 8-14 років! 

У програмі заходу:

  • презентація навчальної програми в Малій Комп'ютерній Академії; 
  • основні аспекти розвитку дитини і як на нього впливає комп'ютер; 
  • особливості навчання в Малій Комп'ютерній Академії; 
  • знайомство з викладачами;
  • індивідуальні консультації за потреби.

 

Мала Комп’ютерна Академія – це можливість для дітей приєднатися до сфери ІТ ще в ранньому віці, отримати корисні професійні знання та практичні навички для майбутнього, знайти нових друзів та цікаве захоплення, а також визначити майбутню професію. 

 

Переконайтеся самі, що світ IT - це запорука щасливого та цікавого майбутнього. Потрібні тільки бажання дитини і сучасний підхід до навчання. 

 

Якщо бажаєте, щоб ваша дитина грамотно реалізувала свій інтерес до комп'ютерних технологій, тоді чекаємо на вас 15 лютого о 12:00! 

Обов'язково зареєструйтеся! 

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School
Подія!
26 вересня о 14:00 День відкритих дверей в Комп'ютерній Академії ШАГ!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація