Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей в Малій Комп'ютерній Академії!

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ваша дитина багато часу проводить за телефоном чи комп'ютером? Подбайте про майбутнє своєї дитини вже зараз та відкрийте їй різноманітний світ IT у Малій Комп'ютерній Академії 

Запрошуємо батьків та дітей 29 січня о 12:00 на День відкритих дверей в Малій Комп'ютерній Академії познайомитися ближче зі світом технологій!
Ми розкажемо вам про усі переваги навчання, а ваші діти зможуть побачити на власні очі, чим займаються їхні однолітки у позашкільний час.

У програмі заходу:

  • презентація навчальних програм Малої Комп'ютерної Академії та Першого кроку;
  • основні аспекти розвитку дитини і як на нього впливає комп'ютер;
  • особливості навчання в Малій Комп'ютерній Академії;
  • презентація найкращих робіт студентів;
  • відповіді на запитання.


Мала Комп’ютерна Академія – це можливість для дітей приєднатися до сфери ІТ ще в ранньому віці, отримати корисні професійні знання та практичні навички для майбутнього, знайти нових друзів та цікаве захоплення, а також визначити майбутню професію.

Переконайтеся самі, що світ IT - це запорука щасливого та цікавого майбутнього. Потрібні тільки бажання дитини і сучасний підхід до навчання.

Обов'язково зареєструйтеся за формою нижче! 

 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

BLACK FRIDAY!

Знижки до 30% на навчання в IT Step Academy лише з 23.11 до 28.11!

Детальніше

BLACK FRIDAY!

Отримайте знижку до 25% на дитяче навчання в IT Step Academy, лише з 23.11 до 28.11!

Детальніше