Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Отримай міжнародний студентський квиток Комп’ютерної Академії ШАГ!

Квиток дає можливість користуватись знижками у всьому світі, де передбачені знижки для студентів (кафе, ресторани, музеї, зоопарки та інше).

Відтепер усі студенти Комп’ютерної Академії ШАГ будь-якої форми навчання можуть отримати міжнародний студентський квиток! Він діє в усіх країнах світу та дає можливість використовувати спеціальні знижки для студентів. Наприклад, такі знижки передбачені у музеях, зоопарках, кафе, ресторанах та інших закладах за кордоном.

Для того, щоб отримати міжнародний студентський квиток, необхідно звернутись до приймальні Академії та оформити заявку.

Замовити зворотній дзвінок
IT Step School
Триває набір учнів 5-10 класів у нову загальноосвітню школу, з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов- IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація