м. Рівне, вул. Соборна, 16

GameDev Conference 2017

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

gamedev2017

GameDev Conference 2017

21 січня 2017 року у Львові відбудеться вже шоста GameDev-конференція, яка цьогоріч збере понад 500 учасників й 50 доповідачів.

 

  • GameDev Business:

Потік для власників GameDev-студій, а також маркетологів та продюсерів.

Інвестиції в іграшки, пошук та взаємовідносини з паблішерами, паблішинг власними силами, тренди ігрової індустрії та яскраві вітчизняні успіхи. Як побудувати студію та як нею керувати. Ідеальна команда проекту, де брати чи ростити кадри для індустрії. Ідеї для ігор в конкурентному світі та механіки монетизації freetoplay ігор.

  • GameDev Tech:

Потік для програмістів.

Все те, що полегшує життя розробникам ігор і дозволяє не проводити роки за C++. Робота з Unity та іншими ігровими движками. Розробка іграшок на Xamarin, мобільна розробка.

  • GameDev Art:

Потік для дизайнерів, художників, саунд-дизайнерів.

Розробка ігрового арту, створення культових персонажів та ігрових сеттінгів, музика до ігор, написання історій. Творчість при створенні гри в її найвищому прояві.

  • GameDev Indie:

Потік для інді – для розробників.

Хардкорна індивідуальна розробка ігор, які теми під силу інді розробникам, інді-лайфстайл, історії успіху тих, хто прорвалися. Механіки швидкої розкрутки, історії успіху українських інді.

  • Workshops:

Деякі теми вимагають більш детального розкриття, ніж це можливо на пів годинній доповіді. Цей потік саме для таких майстер класів, де прямо на місці можна навчитись чомусь новому.

Захід створений для всіх, хто цікавиться іграми: розробкою, просуванням залученням інвестицій в ігрову сферу. Цьогорічна конференція збере найкращих спікерів, які поділяться своїм досвідом у цій нелегкій, але надзвичайно захоплюючій сфері. Ви почуєте корисні поради та лайфхаки від розробників, які мають реальний досвід перемог і досягнень. Вони розкажуть про ігрові механіки, історії успіху ігор, а також про розробку і маркетинг.

Ви можете переглянути вже опублікованих перших доповідачів на сайті.

Showcase, Ukrainian Game Award, а також багато, дуже багато фану і спілкування з однодумцями!!

Коли? 21 січня 2017 р.

Детальніше: gamedev.lviv.ua

Спеціально для працівників та студентів Комп’ютерної Академії ШАГ знижка 10% при реєстрації на конференцію. Для отримання знижки потрібно в полі “Промокод, запитання” ввести промокод: Шаг010.

Вхід
вільний
вул. Соборна, 16

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

Новини

А хочете ми Вам вишлемо набір демонстраційних електронних уроків напівстаціонар?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: "Як виховувати дитину. Поради відомих людей"!


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму